dr n. med. Magdalena Bosak-Prus

endokrynolog dziecięcy, diabetolog, pediatra

Doświadczony klinicysta, endokrynolog i diabetolog dziecięcy, pediatra. W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej. Pani doktor pogłębia swoją wiedzę w zakresie endokrynologii i diabetologii dziecięcej uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
cukrzyca wieku rozwojowego, w tym leczenie za pomocą pomp insulinowych, zaburzenia dojrzewania płciowego u dzieci i młodzieży, zaburzenia wzrostu, choroby nadnerczy, choroby tarczycy, otyłość u dzieci, zaburzenia metaboliczne, zespół Turnera

Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,

Wykonywane konsultacje:
— konsultacja endokrynologa dziecięcego,
— konsultacja w kierunku otyłości dziecięcej.

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Magdalena Bosak – Prus – ZnanyLekarz.pl

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody możliwa jest telekonsultacja w formie rozmowy telefonicznej. Telekonsultacja to:
— porada lekarska bez wychodzenia z domu lub biura,
— porada w wygodnym dla Ciebie terminie,
— oszczędność czasu,
— zmniejszenie ryzyka kontaktu z innymi.Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń: 71-716-24-84.

Dr Magdalena Bosak-Prus, uznana specjalistka w dziedzinie diabetologii dziecięcej, konsultuje pacjentów w ramach Centrum Diagnostyki i Leczenia Nadwagi u Dzieci. Dzięki swojej wieloletniej praktyce i nieustannym poszukiwaniom najnowszych rozwiązań, zapewnia pacjentom najwyższy poziom opieki. Jej empatyczne podejście do każdego dziecka pomaga w budowaniu relacji zaufania, która jest niezbędna w procesie leczenia.

Do zespołu specjalistów należą również współpracujący psycholodzy, psychodietetycy, rehabilitanci i trenerzy personalni.


Specjalista w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w Klinice Endokrynologii i Diabetologii Wieku Rozwojowego we Wrocławiu. W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Członkini Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (gastrolog dziecięcy, neurolog dziecięcy, neonatolog).


Specjaliści Premium Clinic z diabetologii i endokrynologii dziecięcej:

dr n. med. Magdalena Bosak-Prus
dr n. med. Julita Nocoń-Bohusz

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty