fbpx

USG tętnic i żył

USG naczyń kończyn metodą Dopplera to nieinwazyjne i bezpieczne badanie wykrywające nieprawidłowości w zakresie tętnic i żył w kończynach górnych oraz dolnych. Pozwala ocenić ich stan, wykryć niedrożność, zwężenia spowodowane na przykład zmianami miażdżycowymi. Ponadto jest przydatne w wykrywaniu zagrażających zdrowiu i życiu tętniaków.

Najczęściej wykonywane jest w diagnostyce:
— bólów nóg, obrzęków kończyn,
— zaburzeń chodu,
— chorób naczyń,
— żylaków kończyn

Jak umówić się na badanie?

Na badanie w Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-716-24-84. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty wykonującego badanie oraz pomoże przygotować się do wizyty. Podczas jednej wizyty możliwa jest jednoczesna konsultacja specjalisty angiologa z omówieniem wyników oraz ustalenia dalszego ewentualnego leczenia.

Kto wykonuje badanie?

W naszym Centrum badanie oraz ocenę wykonują lekarze, eksperci w dziedzinie badań dopplerowskich z dużym doświadczeniem klinicznym. Posiadają również doświadczenie i umiejętności w ustaleniu dalszego leczenia. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Justyna Drelichowska – ZnanyLekarz.pl

Jak przygotować się do badania?

Badanie USG Doppler jest nieinwazyjne i bezbolesne. Przed wykonaniem nie są konieczne szczególne przygotowania. Proszę przynieść posiadaną dokumentacją, medyczną, wcześniejsze wyniki i dokument tożsamości.
W trakcie badania pacjent leży na plecach lub stoi, badanie wykonywane jest za pomocą małej głowicy pokrytej żelem. Głowica jest przykładana w miejscu przebiegu naczyń.
Cennik:
— Badanie USG Doppler tętnic kończyn dolnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler tętnic kończyn górnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler żył kończyn dolnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler żył kończyn górnych z oceną angiologiczną: 200 zł

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
Zapytaj

* pola wymagane