fbpx

Badanie USG: Doppler naczyń

USG naczyń kończyn metodą Dopplera to nieinwazyjne i bezpieczne badanie wykrywające nieprawidłowości w zakresie tętnic i żył w kończynach górnych oraz dolnych. Pozwala ocenić ich stan, wykryć niedrożność, zwężenia spowodowane na przykład zmianami miażdżycowymi. Ponadto jest przydatne w wykrywaniu zagrażających zdrowiu i życiu tętniaków.

Najczęściej wykonywane jest w diagnostyce:
— bólów nóg, obrzęków kończn,
— zaburzeń chodu,
— chorób naczyń,
— żylaków kończyn.

Jak umówić się na badanie?

Na badanie w Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-728-08-08. W godzinach 9:00-20:00 recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty wykonującego badanie oraz pomoże przygotować się do wizyty. Podczas jednej wizyty możliwa jest jednoczesna konsultacja angiologa lub kardiologa z omówieniem wyników oraz ustalenia dalszego ewentualnego leczenia.

Kto wykonuje badanie?

W naszym Centrum badanie oraz ocenę wykonują lekarze, eksperci w dziedzinie badań dopplerowskich z dużym doświadczeniem klinicznym. Posiadają również doświadczenie i umiejętności w ustaleniu dalszego leczenia. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Justyna Drelichowska – ZnanyLekarz.pl

Jak przygotować się do badania?

Badanie USG Doppler jest nieinwazyjne i bezbolesne. Przed wykonaniem nie są konieczne szczególne przygotowania. Proszę przynieść posiadaną dokumentacją, medyczną, wcześniejsze wyniki i dokument tożsamości.
W trakcie badania pacjent leży na plecach lub stoi, badanie wykonywane jest za pomocą małej głowicy pokrytej żelem. Głowica jest przykładana w miejscu przebiegu naczyń.
Cennik:
— Badanie USG Doppler tętnic kończyn dolnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler tętnic kończyn górnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler żył kończyn dolnych z oceną angiologiczną: 200 zł
— Badanie USG Doppler żył kończyn górnych z oceną angiologiczną: 200 zł


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download micromax firmware
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00