USG tętnic i żył

USG naczyń kończyn metodą Dopplera to nieinwazyjne i bezpieczne badanie wykrywające nieprawidłowości w zakresie tętnic i żył w kończynach górnych oraz dolnych. Pozwala ocenić ich stan, wykryć niedrożność, zwężenia spowodowane na przykład zmianami miażdżycowymi. Ponadto jest przydatne w wykrywaniu zagrażających zdrowiu i życiu tętniaków.

Badanie naczyń obwodowych metodą Dopplera (badanie tętnic lub badanie żył) najczęściej wykonywane jest w diagnostyce:
— bólów nóg, obrzęków kończyn,
— zaburzeń chodu,
— chorób naczyń,
— żylaków kończyn

Jak umówić się na badanie?

Na badanie USG naczyń obwodowych w Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty wykonującego badanie oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-84

Premium Clinic Centrum Medyczne

Kto wykonuje badanie Doppler żył i tętnic kończy?

W naszym Centrum badanie oraz ocenę wykonują lekarze, eksperci w dziedzinie badań dopplerowskich z dużym doświadczeniem klinicznym. Posiadają również doświadczenie i umiejętności w ustaleniu dalszego leczenia. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zagranicznych i krajowych.
Justyna Drelichowska – ZnanyLekarz.pl

Jak przygotować się do badania USG Doppler?

Badanie USG Doppler jest nieinwazyjne i bezbolesne. Przed wykonaniem nie są konieczne szczególne przygotowania. Proszę przynieść posiadaną dokumentacją, medyczną, wcześniejsze wyniki i dokument tożsamości.
W trakcie badania pacjent leży na plecach lub stoi, badanie wykonywane jest za pomocą małej głowicy pokrytej żelem. Głowica jest przykładana w miejscu przebiegu naczyń.

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty