Specjaliści z zakresu migreny i bólu głowy.

 

 

Zarezerwuj wizytę telefonicznie w godzinach 8-20. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-83

Dlaczego konsultacja w Centrum Leczenia Bólu Głowy?

Pierwsza konsultacja dotycząca bólu głowy odbywa się u specjalisty neurologa. Polega na dokładnym zebraniu wywiadu dotyczącego charakteru dolegliwości, częstotliwości bólu, dotychczasowego leczenia, trybu życia. Następnie przeprowadzone zostanie badanie neurologiczne oraz zlecone zostaną dodatkowe badania lub konsultacje w zespole współpracujących specjalistów. Kompleksowa opieka wielospecjalistyczna pozwoli bezpiecznie przejść przez proces diagnostyczny.

W niektórych sytuacjach może wymagać wykonania dodatkowych badań (np. badanie obrazowe głowy) lub konsultacji (stomatologa, dietetyka, psychoterapeuty). Po wizycie pacjent otrzyma kartę konsultacyjną z wszystkimi zaleceniami i zaproponowanym leczeniem.

Czym są migrenowe bóle głowy?

Są to bóle nawracające z napadami trwającymi od 4 do 72 godzin. Zazwyczaj jednostronne — przynajmniej na początku napadu, o pulsującym charakterze, umiarkowanym lub ciężkim natężeniu, nasilające się w czasie zwykłej aktywności fizycznej, z towarzyszącymi nudnościami lub wymiotami, nadwrażliwością na światło i/lub dźwięki.Jeśli chorujesz z powodu migreny lub podejrzewasz u siebie migrenowe bóle głowy umów się na wizytę w Centrum Leczenia Bólu Głowy celem potwierdzenia diagnozy i włączenia odpowiedniego leczenia.

Kto należy do zespołu specjalistów leczących ból głowy?

Neurolodzy:
— lek. Bartłomiej Mielcarek
— dr n. med. Aleksandra Szczepańska
— dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół
— dr n. tech. lek. Lech Kipiński
— lek. Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa
Neurochirurg:
— dr n. med. Jowita Woźniak.
Dietetyk:
— mgr Karolina Cudzich-Gunia,

Chirurdzy Szczękowo-Twarzowi:
Współpracujemy ze specjalistami chirurgii szczękowo-twarzowej z Platinum Klinika.

Fizjoterapeuci:
Współpracujemy z doświadczonym zespołem Wrocławskiego Centrum Rehabilitacji RehaFit.

 

Badania uzupełniające:
Badania rezonansem magnetycznym głowy i kręgosłupa, badania tomografii komputerowej oraz badania naczyniowe prowadzone są w Centrum Diagnostycznym SKANMEX przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu.

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Kompleksowo zajmiemy się diagnostyką i leczeniem Twojego problemu. Nasza doświadczona kadra specjalistów z różnych wrocławskich ośrodków klinicznych zapewnia najwyższą jakość obsługi. W Centrum Medycznym jest możliwość konsultacji z dietetykiem i psychologiem.

2. Współpracujemy z renomowanymi wrocławskimi placówkami w zakresie diagnostyki i leczenia bólu głowy (Skanmex Centrum Diagnostyki Obrazowej, Platinum Klinika, Centrum Rehabilitaji RehaFit).

3. Oferujemy możliwość uzyskania wiedzy na temat różnych metod leczenia bólów głowy i dobranie najskuteczniejszej metody dla Ciebie. Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, blokady nerwów.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty