Konsultacja PREMIUM: ból głowy


Jak przebiega konsultacja?

Pierwsza konsultacja dotycząca bólu głowy odbywa się u lekarza neurologa. Polega na dokładnym zebraniu wywiadu dotyczącego charakteru dolegliwości, częstotliwości bólu, dotychczasowego leczenia, trybu życia. Następnie przeprowadzone zostanie badanie neurologiczne oraz zlecone zostaną dodatkowe badania lub konsultacje. Rozpoznanie typu bólu głowy czasami udaje się na jednej wizycie. W niektórych sytuacjach może wymagać wykonania dodatkowych badań (np. badanie obrazowe głowy) lub konsultacji (stomatologa, dietetyka, psychoterapeuty). Po wizycie pacjent otrzyma kartę konsultacyjną z wszystkimi zaleceniami i zaproponowanym leczeniem.

Dlaczego konsultacja premium?

Kompleksowa opieka neurologiczna pozwoli bezpiecznie przejść przez proces diagnostyczny. Podczas konsultacji pierwszorazowej lekarz indywidualnie ustali zakres diagnostyki, wskaże wymagane i zalecane badania i konsultacje, zakwalifikuje pacjenta do leczenia.

Jak umówić się na badanie?

Na wizytę w Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty wykonującego badanie oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-84

Premium Clinic Centrum Medyczne

Kto należy do zespołu specjalistów?

Neurolodzy:
— lek. Bartłomiej Mielcarek
— dr n. med. Aleksandra Szczepańska
— dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół
— dr n. tech. lek. Lech Kipiński
— lek. Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa
Neurochirurg:
— dr n. med. Jowita Woźniak.
Psycholog:
— mgr Katarzyna Krawczyk.
Dietetyk:
— mgr Karolina Cudzich-Gunia.
Chirurdzy Szczękowo-Twarzowi:
Współpracujemy ze specjalistami chirurgii szczękowo-twarzowej z Platinum Klinika.

Fizjoterapeuci:
Współpracujemy z wieloma specjalistycznymi ośrodkami rehabilitacyjnymi we Wrocławiu.

 

Badania uzupełniające:
Badania rezonansem magnetycznym głowy i kręgosłupa, badania tomografii komputerowej oraz badania naczyniowe prowadzone są w Centrum Diagnostycznym SKANMEX przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu.

Centrum Diagnostyki i Leczenia Bólu Głowy

dowiedz się więcej: ból głowy migrena leczenie


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Kompleksowo zajmiemy się diagnostyką i leczeniem Twojego problemu. Nasza doświadczona kadra specjalistów z różnych wrocławskich ośrodków klinicznych zapewnia najwyższą jakość obsługi. W Centrum Medycznym jest możliwość konsultacji z dietetykiem i psychologiem.

2. Współpracujemy z renomowanymi wrocławskimi placówkami w zakresie diagnostyki i leczenia bólu głowy (Skanmex Centrum Diagnostyki Obrazowej).

3. Oferujemy możliwość uzyskania wiedzy na temat różnych metod leczenia bólów głowy i dobranie najskuteczniejszej metody dla Ciebie. Wykonujemy zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, blokady nerwów.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty