Medycyna Estetyczna Wrocław


Nawilżenie i rewitalizacja skóry – Restylane Skinboosters

Restylane Skinbooster jest preparatem wykorzystywanym w celu dogłębnej rewitalizacja skóry. Efekt po zabiegowy uzyskujemy dzięki unikalnej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu oraz długotrwale odbudowuje skórę. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla skóry młodej oraz dojrzałej wymagającej poprawy napicia i wzrostu nawilżenia.

Główne efekty zabiegu to natychmiastowe oraz długotrwałe nawilżenie skóry.

Po zabiegu skóra staje się widocznie promienna, poprawia się jej jędrność oraz napięcie. Dzięki temu zmarszczki się spłycają, a twarz wygląda na młodszą. Ponadto Skinbooster rewitalizuje skórę, odbudowuje jej strukturę oraz wyrównuje koloryt poprzez zmniejszenie widoczności przebarwień oraz blizn na skórze.

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Aby uniknąć powstania siniaków należy tydzień przed zabiegiem zaprzestać stosowania aspiryny, leków przeciwzapalnych i innych preparatów obniżających krzepliwość krwi. Osoby z nawracającą opryszczką powinny dwa dni przed zabiegiem rozpocząć przyjmowanie acyklowir w dawce profilaktycznej.

Dr Magdalena Putra-Szczepaniak wykonuje zabiegi przy użyciu Skinbooster w poniższych wskazaniach:
— utrata elastyczności i nawilżenia skóry twarzy,
— rewitalizacja szyi, dekoltu i dłoni,
— regeneracja delikatnej okolicy ust,
— redukcja drobnych zmarszczek.Do przeciwwskazań do zastosowania terapii należą: ciąża i karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do bliznowców, stany zapalne skóry, np. aktywna opryszczka, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
Dowiedź się więcej – Umów wizytę →

Do uzyskania satysfakcjonujących efektów niezbędne jest wykonanie serii zabiegów ujędrniania kwasem hialuronowym. Powinno się wykonać w sumie 3-4 zabiegi w odstępie 3-4 tygodnie każdy. Dopiero wówczas uzyskujemy trwały efekt ujędrnienia i odmłodzenia skóry okolic poddanych zabiegowi.

Cena pojedynczego zabiegu: 900 zł
Koszt całej serii (4 zabiegi): 3.600 zł 3.200 zł


Botoks

Toksyna botulinowa BOTOX to lek wykorzystywany w medycynie estetycznej do czasowego zablokowania połączeń nerwowo-mięśniowych. Tym samym dochodzi do rozluźnienia mięśni, których nadmierna czynność powoduje powstawanie zmarszczek, głównie w okolicy czoła, okolicy międzybrwiowej, okolicy oka.

Dr Magdalena Putra-Szczepaniak wykonuje zabiegi przy użyciu botoksu obejmujące:
— zmarszczki poziome czoła: 350zł
— zmarszczka pomiędzy brwiami: 450zł
— zmarszczki okolicy oczu: 450zł
— zmarszczki nosa „króliki”: 300 zł
— zabieg łączony (zabieg na zmarszczki poziome czoła z jednoczesną „blokadą” zmarszczek pomiędzy brwiami): 700 zł

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Wypełnianie zmarszczek

Zmarszczki wypełniane są kwasem hialuronowym. Jest on podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza. Miejscowe podanie preparatu kwasu hialuronowego do skóry właściwej skutecznie uzupełnia jego niedobór, nawilża skórę, poprawia kontur twarzy, wypełnia zmarszczki, nadaje objętość, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne.

Dr Magdalena Putra-Szczepaniak wykonuje zabiegi polegające na wypełnieniu:
— fałdów nosowo-wargowych,
— zmarszczek wokół ust, „zmarszczek palacza”,
— zmarszczek na brodzie (również tzw. zmarszczki marionetki).

Cena zabiegu na jednej okolicy twarzy: 750 zł. Cena zawiera wizytę kontrolą do 2 tygodni po zabiegu. Przed zabiegiem podania wypełniacza konieczna jest pełna konsultacja dermatologiczna z kwalifikacją do zabiegu.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy

Mezoterapia jest miejscowym zabiegiem medycyny estetycznej, który polega na dostarczeniu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej. Stosowany jest zarówno w ramach profilaktyki, jak również leczenia. Preparaty, które stosujemy w Premium Cinic to Cytocare Hair, Dermaheal oraz RRS Hair. Aby uzyskać dobry i trwały efekt zabiegu zaleca się 4-6 sesji co 2 tygodnie, a następnie jedna, przypominająca sesja co 3-4 miesiące.

Efekty zabiegu: zmniejszenie wypadania włosów, poprawa kondycji włosów i skóry głowy, wzmocnienie cebulek włosowych, stymulacja wzrostu włosów, odżywienie i nawilżenie skóry głowy.

Cena zabiegu mezoterapii owłosionej skóry głowy: 450 zł.
Zabieg wykonuje dr Magdalena Putra-Szczepaniak, specjalista dermatolog.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Mezoterapia igłowa

Efektem mezoterapii igłowej ciała jest odmłodzenie i wygładzenie skóry. Preparaty, które stosujemy zawierają mi.in. kwas hialuronowy, wspomagany przez aktywne składniki, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Podczas zabiegu mezoterapii podajemy metodą nakłuwania odpowiednie dawki preparatu w obszary poddawane zabiegowi. Składniki aktywne preparatu stopniowo uwalniają się i rozpoczyna się mechanizm intensywnego nawadniania i regeneracji skóry.Preparaty, które stosujemy w Premium Cinic to preparaty z serii Dermaheal, RRS, Cytoocare. Każdorazowo preparat dobierany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb Pacjenta. Aby uzyskać dobry i trwały efekt zabiegu zaleca się 3-4 zabiegi co 2 tygodnie, a następnie jedna, przypominająca mezoterapia igłowa co 3-4 miesiące.

Rezultaty zabiegów: głębokie nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu skóry, regeneracja skóry, stymulacja produkcji kolagenu, spowalnianie efektów starzenia, intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej, promienność i blask.

Cena zabiegu mezoterapii jednego obszaru (twarz, szyja, dekolt, dłonie): 500 zł.
Zabieg wykonuje dr Magdalena Putra-Szczepaniak, specjalista dermatolog.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Dlaczego wybrać Medycynę Estetyczną w Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość obsługi.

2. Doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz pielęgniarek pozwoli bezpiecznie odbyć zabieg.

3. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

4. Dla osób podróżujących samochodem proponujemy dwa parkingi. Parking podziemny na w budynku OVO, wjazd od Alei Słowackiego. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty