Medycyna Estetyczna


Botoks

Toksyna botulinowa BOTOX to lek wykorzystywany w medycynie estetycznej do czasowego zablokowania połączeń nerwowo-mięśniowych. Tym samym dochodzi do rozluźnienia mięśni, których nadmierna czynność powoduje powstawanie zmarszczek, głównie w okolicy czoła, okolicy międzybrwiowej, okolicy oka.

Dr Magdalena Putra-Szczepaniak wykonuje zabiegi przy użyciu botoksu obejmujące:
— zmarszczki poziome czoła: 350zł
— zmarszczka pomiędzy brwiami: 450zł
— zmarszczki okolicy oczu: 450zł
— zmarszczki nosa „króliki”: 300 zł
— zabieg łączony (zabieg na zmarszczki poziome czoła z jednoczesną „blokadą” zmarszczek pomiędzy brwiami): 700 zł

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Wypełnianie zmarszczek

Zmarszczki wypełniane są kwasem hialuronowym. Jest on podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza. Miejscowe podanie preparatu kwasu hialuronowego do skóry właściwej skutecznie uzupełnia jego niedobór, nawilża skórę, poprawia kontur twarzy, wypełnia zmarszczki, nadaje objętość, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne.

Dr Magdalena Putra-Szczepaniak wykonuje zabiegi polegające na wypełnieniu:
— fałdów nosowo-wargowych,
— zmarszczek wokół ust, „zmarszczek palacza”,
— zmarszczek na brodzie (również tzw. zmarszczki marionetki).

Cena zabiegu na jednej okolicy twarzy: 750 zł. Cena zawiera wizytę kontrolą do 2 tygodni po zabiegu. Przed zabiegiem podania wypełniacza konieczna jest pełna konsultacja dermatologiczna z kwalifikacją do zabiegu.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy

Mezoterapia jest miejscowym zabiegiem medycyny estetycznej, który polega na dostarczeniu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry właściwej. Stosowany jest zarówno w ramach profilaktyki, jak również leczenia. Preparaty, które stosujemy w Premium Cinic to Cytocare Hair, Dermaheal oraz RRS Hair. Aby uzyskać dobry i trwały efekt zabiegu zaleca się 4-6 sesji co 2 tygodnie, a następnie jedna, przypominająca sesja co 3-4 miesiące.

Efekty zabiegu: zmniejszenie wypadania włosów, poprawa kondycji włosów i skóry głowy, wzmocnienie cebulek włosowych, stymulacja wzrostu włosów, odżywienie i nawilżenie skóry głowy.

Cena zabiegu mezoterapii owłosionej skóry głowy: 450 zł.
Zabieg wykonuje dr Magdalena Putra-Szczepaniak, specjalista dermatolog.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Mezoterapia igłowa

Efektem mezoterapii igłowej ciała jest odmłodzenie i wygładzenie skóry. Preparaty, które stosujemy zawierają mi.in. kwas hialuronowy, wspomagany przez aktywne składniki, w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Podczas zabiegu mezoterapii podajemy metodą nakłuwania odpowiednie dawki preparatu w obszary poddawane zabiegowi. Składniki aktywne preparatu stopniowo uwalniają się i rozpoczyna się mechanizm intensywnego nawadniania i regeneracji skóry.

Preparaty, które stosujemy w Premium Cinic to preparaty z serii Dermaheal, RRS, Cytoocare. Każdorazowo preparat dobierany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb Pacjenta. Aby uzyskać dobry i trwały efekt zabiegu zaleca się 3-4 zabiegi co 2 tygodnie, a następnie jedna, przypominająca mezoterapia igłowa co 3-4 miesiące.

Rezultaty zabiegów: głębokie nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu skóry, regeneracja skóry, stymulacja produkcji kolagenu, spowalnianie efektów starzenia, intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej, promienność i blask.

Cena zabiegu mezoterapii jednego obszaru (twarz, szyja, dekolt, dłonie): 500 zł.
Zabieg wykonuje dr Magdalena Putra-Szczepaniak, specjalista dermatolog.

Dowiedź się więcej —— Umów wizytę.


Dlaczego wybrać Medycynę Estetyczną w Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają najwyższą jakość obsługi.

2. Doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz pielęgniarek pozwoli bezpiecznie odbyć zabieg.

3. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

4. Dla osób podróżujących samochodem proponujemy dwa parkingi. Parking podziemny na w budynku OVO, wjazd od Alei Słowackiego. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane