Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: rejestracja @ PremiumClinic . Wroclaw . pl

Możesz wysłać zapytanie o dostępność specjalistów, wysłać prośbę o fakturę, przesłać dokumentację potrzebną do wizyty lub do telekonsultacji. Możesz również podać numer telefonu na który oddzwonimy.


Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, możesz zarezerwować wizytę u specjalisty, recepcjonistka pomoże przygotować się do wizyty, poinformuje jak dojechać, gdzie można zaparkować samochód, jak trafić do centrum medycznego: 71-716-24-84

Jak do nas dojechać?

Centrum Medyczne mieści się w centrum Wrocławia – ul. Podwale 82.
Wejście przez portiernię OVO Apartamenty, III piętro, lokal 17.

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 8:00-20:00
sobota: 8:00-19:00
niedziela: nieczynne.

Biała bryła budynku OVO Wrocław jest charakterystycznym elementem urbanistycznym okolicy. W wielofunkcyjnym, ultranowoczesnym budynku znajdują się restauracje, lokale usługowe, biura, luksusowe apartamenty, klub wellness, hotel ***** oraz ogólnodostępne zielone patio.

Dla osób podróżujących samochodem istnieje możliwość skorzystania z płatnego parkingu podziemnego na poziomie -1 w budynku OVO – wjazd od Alei Słowackiego. Cenna godziny parkowania: 8zł. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. Po wyjściu z windy należy kierować się w lewą stronę. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty„. Po wyjściu z windy na III piętrze proszę kierować się na lewo.

Osoby korzystające z komunikacji publicznej powinny dojechać do przystanku „Plac Dominikański”, który jest centrum przesiadkowym z licznymi przystankami tramwajowymi oraz dla autobusów miejskich i podmiejskich.

Premium Clinic Wrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma siedzibę we Wrocławiu. Spółka wpisana jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000737155. Kapitał zakładowy: 40.000zł, NIP: 8943128568, REGON 380066415.
Adres korespondencyjny:
Premium Clinic Wrocław sp. z o.o.
ul. Podwale 83/17
50-417 Wrocław

Kopiowanie tekstów, zdjęć, lub innych elementów graficznych Strony Internetowej Premium Clinic, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Premium Clinic jest zabronione. W serwisie internetowym można znaleźć aktywne łącza do innych, niezależnych miejsc w Internecie. Korzystanie z linków do innych miejsc w Internecie odbywa się na własne ryzyko użytkownika. Treści podane na stronie mają charakter informacyjny. Informacje podane na stronie nie stanowią oferty, zaproszenia do składania ofert lub przyrzeczenia publicznego w myśl Kodeksu Cywilnego lub ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. 2002 Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

Informacje dodatkowe:
— Polityka prywatności
— Regulamin elektronicznej sprzedaży, płatności
— Regulamin udzielania świadczeń zdrowotnych na odległość, zasady odwołania i zwrotów.

Zapoznaj się z szczegółami tutaj: REGULAMIN

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty