fbpx

Premium Clinic Centrum Medyczne jest wielospecjalistyczną prywatną placówką opieki zdrowotnej. Zapewniamy szeroki zakres usług diagnostycznych i leczniczych dla osób prywatnych jak i firm. Centrum Medyczne powstało z myślą o osobach poszukujących profesjonalnej opieki medycznej. Szczególną uwagę przykładamy do kwalifikacji naszego zespołu. Aby zapewnić Państwu najlepszą opiekę i komfort leczenia dbamy o to, aby nasz zespół tworzyli lekarze, których oprócz doskonałego wykształcenia i doświadczenia cechuje również empatyczne podejście do pacjenta. Tworzymy zespół profesjonalistów gotowych pomóc Państwu zarówno w ustaleniu planu diagnostycznego jak również planu opieki i leczenia.

Jak do nas dojechać?

Centrum Medyczne mieści się w centrum Wrocławia – ul. Podwale 82.
Wejście przez portiernię OVO Apartamenty, III piętro, lokal 17.

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00-20:00
sobota: 9:00-14:00.

Biała bryła budynku OVO Wrocław jest charakterystycznym elementem urbanistycznym okolicy. W wielofunkcyjnym, ultranowoczesnym budynku znajdują się restauracje, lokale usługowe, biura, luksusowe apartamenty, klub wellness, hotel ***** oraz ogólnodostępne zielone patio.

Dla osób podróżujących samochodem istnieje możliwość skorzystania z płatnego parkingu podziemnego na poziomie -1 w budynku OVO – wjazd od Alei Słowackiego. Cenna godziny parkowania: 8zł. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. Po wyjściu z windy należy kierować się w lewą stronę. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty„. Po wyjściu z windy na III piętrze proszę kierować się na lewo.

Osoby korzystające z komunikacji publicznej powinny dojechać do przystanku „Plac Dominikański”, który jest centrum przesiadkowym z licznymi przystankami tramwajowymi oraz dla autobusów miejskich i podmiejskich.


notka prawna

Adres korespondencyjny:
Premium Clinic Wrocław sp. z o.o.
ul. Podwale 83/17
50-414 Wrocław

Premium Clinic Wrocław spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, pod adresem: ul. Podwale 83 lok. 17, jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej IV Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000737155, o numerze NIP: 8943128568, REGON 380066415.

Kopiowanie tekstów, zdjęć, lub innych elementów graficznych Strony Internetowej Premium Clinic, bez uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Premium Clinic jest zabronione. W serwisie internetowym można znaleźć aktywne łącza do innych, niezależnych miejsc w Internecie. Korzystanie z linków do innych miejsc w Internecie odbywa się na własne ryzyko użytkownika.

Treści podane na stronie mają charakter informacyjny. Informacje podane na stronie nie stanowią oferty, zaproszenia do składania ofert lub przyrzeczenia publicznego w myśl Kodeksu Cywilnego lub ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. 2002 Nr 141, poz. 1176 ze zm.).

Polityka prywatności

Poufność danych i ochrona prywatności jest dla nas priorytetowa. W związku z tym, respektując obowiązujące przepisy prawa powstał poniższy dokument, określający zasady dotyczące sposobu gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych. Zawiera on wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych.
Jeżeli jesteś naszym pacjentem lub wyraziłeś zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej bądź na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, administratorem Twoich danych jest Premium Clinic Wrocław sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-414), ul. Podwale 83/17 (dalej zwaną Premium Clinic). We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Premium Clinic możesz skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych poprzez e-mail: rejestracja(at)premiumclinic.wroclaw.pl

Przysługują Ci prawa wynikające z przepisów dotyczących przetwarzania danych, takie jak m. in. prawo do sprostowania, usunięcia danych. Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się przez e-mail: rejestracja(at)premiumclinic.wroclaw.pl

Przetwarzane dane obejmują podstawowy zestaw informacji koniecznych do świadczenia usług medycznych. Obejmują one: imię, nazwisko, PESEL, płeć, adres zamieszkania. Twój adres e-mail oraz numer telefonu, nie są obligatoryjne ale są pomocne przy objęciu opieką zdrowotną. Ponadto Twoja dokumentacja medyczna zawiera informacje o Twoim stanie zdrowia oraz inne dane, jak nałogi czy preferencje seksualne, niezbędne w procesie diagnostyki i leczenia.

Jeżeli jesteś naszym pacjentem mamy obowiązek przechowywania utworzonej dokumentacji medycznej co najmniej przez okres 20 lat od dnia dokonania w niej ostatniego wpisu. Dane gromadzone na potrzeby rachunkowości, ze względów podatkowych przetwarzamy przez 5 lat liczonych od końca roku kalendarzowego, w którym powstał obowiązek podatkowy. Twoje dane przekazane w celach marketingowych są przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Po upływie wyżej wymienionych okresów Twoje dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.

Podane przez Ciebie dane są wykorzystywane przez Premium Clinic:
– w celu objęcia opieką medyczną,
– dokonania rozliczeń z tytułu płatności za świadczone przez Premium Clinic usługi,
– przekazania materiałów informacyjnych dotyczące usług własnych administratora danych,
– archiwizowania Twoich danych, w tym danych medycznych, zgodnie z przepisami prawa,
– zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia (monitoring wizyjny placówki).

Podczas wizyty w serwisie internetowym, rejestrowane są automatycznie dane dotyczące aktywności, takie jak: adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego. Dane te wykorzystywane wyłącznie w celach administracyjnych i statystycznych. Nasza strona może wykorzystywać system małych plików tekstowych „cookies”, który służy identyfikacji sesji użytkownika. Nie zawierają żadnych danych

Premium Clinic będzie przekazywać Twoje dane osobowe wyłączenie: podmiotom uprawnionym przepisami prawa, podmiotom i osobom fizycznym upoważnionym przez Ciebie. Dane przekazywane podmiotom przetwarzającym w imieniu administratora danych, przetwarzane celem odpowiedniej organizacji prac oraz w sprawach bieżących dotyczących działalności nie będą przetwarzane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00