video-dematoskopia

Rezerwacja terminu badania: 71-716-24-85


Na czym polega badanie?

Za pomocą medycznej kamery wideo o wysokiej precyzji (cyfrowy dermatoskop) chirurg ma podgląd na żywo i wykonuje zdjęcia znamionom znajdującym się w grupie ryzyka. Kamera używa dużego zoomu optycznego (powiększenie x70), pierścieniowe oświetlenie diodowe LED zapewnia doskonałą widoczność zmian skórnych. Znamiona są mierzone, poddawane cyfrowej analizie.

W trakcie bezbolesnego badania pacjent może śledzić przebieg procedury na ekranie monitora.

Badania są wykonywane z jednoczesną oceną dr n. med. Mariusza Krawczyka doświadczonego chirurga-onkologa. To specjalista z 31-letnim stażem w onkologii. Bada znamiona barwnikowe oraz usuwa chirurgicznie zmamiona nietypowe, mogące sugerować czerniaka.


Jak umówić się na badanie?

Na konsultację dr Mariusza Krawczyka z badaniem wideo-dematoskopii możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-716-24-85.
W godzinach 8:00-20:00 recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu oraz pomoże przygotować się do wizyty.
Dematoskopia to wciąż najpopularniejsza i najbardziej zaawansowana metoda bezinwazyjnej diagnostyki czerniaka. Profilaktyka nowotworu skóry z videodermatoskopią FotoFinder zapewnia:
— długoterminowe przechowywanie obrazów i monitorowanie znamion,
— regularne kontrolowanie znamion, uwidaczniające nawet najmniejsze zmiany we wczesnym stadium,
— analizę pod katem złośliwości znamienia,
— zapobieganie niepotrzebnym operacjom.

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Kompleksowo zajmiemy się diagnostyką i leczeniem Twojego problemu. Nasza doświadczona kadra specjalistów z różnych wrocławskich ośrodków klinicznych zapewnia najwyższą jakość obsługi. W Centrum Medycznym jest możliwość konsultacji z dietetykiem i psychologiem.

2. Zapewniamy opiekę recepcjonistki na każdym etapie. Począwszy od telefonicznej rejestracji poprzez pomoc w przygotowaniu się do wizyty w Centrum Medycznym aż po opiekę po zakończonej wizycie u specjalisty.

3. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.


Dlaczego wideo-dermatoskopia zamiast zwykłej dermatoskopii?

Klasyczny dermatoskop umożliwia powiększenie powierzchni skóry jedynie do 15 razy oraz często nie pozwala na zapis obrazu. Dlatego zalecaną metodą jest diagnostyczną jest wideodermatoskopia! Kamera Medicam 800HD urządzenia FotoFinder oferuje doskonałą jakość w rozdzielczości Full HD (1920×1080 px). Kamera jest połączona z komputerem. Program Meleanalyzer służy do automatycznej oceny znamion melanocytowych. Oprogramowanie pozwala na porównywanie obrazów z wcześniejszymi oraz zaawansowaną analizę porównawczą histogramów obrazów z funkcją obrysowywania konturu zmiany skórnej. Dlatego zalecaną metodą jest diagnostyczną jest wideodermatoskopia!

Zarezerwuj termin badania teraz: 71-716-24-85