fbpx

Nadpotliwość pach

Nadpotliwość (hiperhydroza) oznacza stan, kiedy wydzielanie potu jest nadmierne w stosunku do aktualnych potrzeb organizmu związanych z regulacją cieplną, a więc z utrzymywaniem prawidłowej temperatury ciała.

Leczenie – jakie i dla kogo?
Przede wszystkim należy dążyć do wyeliminowania przyczyn nadmiernego wydzielania potu (np. lecząc chorobę podstawową lub modyfikując zaleconą farmakoterapię). W innych przypadkach pozostaje leczenie objawowe.

Najskuteczniejszą metodą leczenia hiperhydrozy są iniekcje toksyny botulinowej typu A w wybrane okolice ciała (pachy, dłonie, stopy). Lek na wiele miesięcy blokuje wydzielanie potu przez gruczoły potowe.


Jak umówić się na leczenie?

Kwalifikację do leczenia przeprowadza specjalista neurolog dr Marta Waliszewska-Prosół. Możliwa jest kwalifikacja i podanie leku podczas jednego pobytu. Metoda jest bezpieczna, a iniekcje wykonuje się cienką igłą podając niewielką ilość preparatu tuż pod skórę.

Na zabieg w Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-716-24-84. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu oraz pomoże przygotować się do wizyty.

Cennik:
— konsultacja z kwalifikacją do zabiegu: 180zł
— podanie leku: 1.400zł

Przy użyciu toksyny botulinowej leczymy wyłącznie osoby dorosłe (ukończone 18 lat).


Więcej informacji na temat przyczyn nadmiernego pocenia się znajdziesz tutaj: Nadpotliwość pach


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
Zapytaj

    * pola wymagane