lek. Ewa Klajn

gastroenterolog, specjalista chorób wewnętrznych

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Ewa Klajn – ZnanyLekarz.pl

Specjalista od wielu lat pracująca na Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Klinicznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób przewodu pokarmowego, wątroby, dróg żółciowych i trzustki a także leczenia niedożywienia często towarzyszącego chorobom przewodu pokarmowego. Posiada specjalizację z chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: zakażenie Helicobacter pylori, choroba refluksowa przełyku, zapalenie żołądka i dwunastnicy, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, zespół jelita drażliwego i inne czynnościowe choroby przewodu pokarmowego, celiakia, biegunki, ostre i przewlekłe zapalenia trzustki, przewlekłe choroby wątroby

Konsultacje:
— konsultacja gastroenterologiczna.

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): niemiecki.

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody możliwa jest telekonsultacja w formie rozmowy telefonicznej. Telekonsultacja to:
— porada lekarska bez wychodzenia z domu lub biura,
— porada w wygodnym dla Ciebie terminie,
— oszczędność czasu,
— zmniejszenie ryzyka kontaktu z innymi.

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń: 71-716-24-84.Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach znajdziesz tutaj : Poradnia gastrologiczna


Poznaj również pozostałych specjalistów poradni gastrologicznej.

lek. Beata Galińska
dr. n. med. Radosław Konieczny

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty