fbpx

lek. Beata Galińska

specjalista gastroenterolog, internista

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Beata Anna Galińska – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.


Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, wątroby i trzustki. Starszy asystent w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Klinicznego w Wojewódzkim Szpitalu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Wykonuje badania USG jamy brzusznej, badania endoskopowe – głównie EUS i biopsje narządów jamy brzusznej.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: zakażenie Helicobacter pylori, choroba refluksowa przełyku, zapalenie żołądka i dwunastnicy, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, zespół jelita drażliwego i inne czynnościowe choroby przewodu pokarmowego, celiakia, biegunki, ostre i przewlekłe zapalenia trzustki, przewlekłe choroby wątroby

Cennik:
– konsultacja gastroenterologa: 160zł
– konsultacja internisty: 160zł

Znajomość języków: angielski.
Ukończone szkoły: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.


Specjalista z dużym doświadczeniem w leczeniu: zaburzeń wchłaniania, nieswoistych zapaleń jelit, ostrych i przewlekłych chorób wątroby i trzustki. Leczy pacjentów w ramach programów lekowych nieswoistych zapaleń jelit.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz członkiem zespołu żywienia klinicznego w oddziale gastroenterologii. Interesuje się postępami w terapii nieswoistych zapaleń jelit i autoimmunologicznych chorób wątroby oraz zastosowaniem badań EUS w gastroenterologii onkologicznej.
Ukończone szkolenia:
— Szkolenie USG jamy brzusznej w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
— Warsztaty EUS w Budapeszcie i Szczecinie


W Premium Clinic oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu schorzeń układu pokarmowego, konsultacji udzielają:

Specjalista hepatolog, lekarz chorób zakaźnych: lek. Justyna Janocha-Litwin

Specjalista dietetyk kliniczny: mgr Natalia Konik

Specjalista internista, diabetolog: lek. Maciej Kamiński


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby. Tel.: 71-728-08-08.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
free online course
download karbonn firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00