lek. Beata Galińska

specjalista gastroenterolog, internista

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Beata Anna Galińska – ZnanyLekarz.pl

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, wątroby i trzustki. Posiada duże doświadczenie w badaniach USG jamy brzusznej. Starszy asystent w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Klinicznego w Wojewódzkim Szpitalu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu, gdzie wykonuje badania endoskopowe – głównie EUS i biopsje narządów jamy brzusznej.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: zakażenie Helicobacter pylori, choroba refluksowa przełyku, zapalenie żołądka i dwunastnicy, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, zespół jelita drażliwego i inne czynnościowe choroby przewodu pokarmowego, celiakia, biegunki, ostre i przewlekłe zapalenia trzustki, przewlekłe choroby wątroby

Konsultacje:
— konsultacja gastroenterologa.
— konsultacja gastroenterologa z USG j.brzusznej.

Znajomość języków: angielski.
Ukończone szkoły: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Specjalistka z dużym doświadczeniem w leczeniu: zaburzeń wchłaniania, nieswoistych zapaleń jelit, ostrych i przewlekłych chorób wątroby i trzustki. Leczy pacjentów w ramach programów lekowych nieswoistych zapaleń jelit.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz członkiem zespołu żywienia klinicznego w oddziale gastroenterologii. Interesuje się postępami w terapii nieswoistych zapaleń jelit i autoimmunologicznych chorób wątroby oraz zastosowaniem badań EUS w gastroenterologii onkologicznej.
Ukończone szkolenia:
— Szkolenie USG jamy brzusznej w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii
— Warsztaty EUS w Budapeszcie i Szczecinie


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach znajdziesz tutaj : Poradnia gastrologiczna


Poznaj również pozostałych specjalistów Poradni Gastrologicznej Premium Clinic.

lek. Ewa Klajn
dr. n. med. Radosław Konieczny

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty