dr n. med. Jowita Woźniak

specjalista neurochirurg

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Jowita Woźniak – ZnanyLekarz.pl
Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Lekarz specjalista neurochirurgii pracujący w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Doktor nauk medycznych od 2012 roku. Specjalizuje się w operacjach zarówno kręgosłupa (dyskopatia szyjna i lędźwiowa) jak i mózgowia (z zakresu: neuroonkologii, leczenia wodogłowia i chorób naczyniowych). W swoim dorobku naukowym jest autorką 30 publikacji oryginalnych prac naukowych w punktowanych czasopismach ogólnopolskich i zagranicznych oraz 1 monografii naukowej. Szczególnie interesuje się neuroanatomią oraz neuroonkologią.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
— opieka pooperacyjna, kwalifikacje da zabiegu operacyjnego.
— leczenie zespołów bólowych kręgosłupa, dyskopatia szyjna, dyskopatia lędźwiowa, kręgozmyk, stenoza kanału kręgowego,
— leczenie operacyjne guzów mózgu,
— leczenie operacyjne guzów kręgosłupa i kanału kręgowego,
— leczenie wodogłowia,

Konsultacje:
— konsultacja neurochirurga.
— konsultacja neurochirurga w języku angielskim.
Konsultuje osoby dorosłe oraz dzieci od 16 roku życia.

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski.

Dr Woźniak jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, który ukończyła 2011 r. Od początku studiów zainteresowania kierunkowały ją na neurochirurgię. Była wieloletnim członkiem oraz przewodniczącą Studenckiego Koła Neurochirurgicznego przy Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne z neurochirurgii w latach 2012-2017 r., następnie kontynuowane do 2019 r. w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4WSK we Wrocławiu, ukończone uzyskaniem specjalizacji z neurochirurgii w marcu 2019 roku. W czasie szkolenia brała wielokrotny udział w kursach szkoleniowych ogólnopolskich i zagranicznych z zakresu neurochirurgii. Członkini Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego.
Od czasów studiów pracowała również naukowo, czego efektem było publikowanie prac oraz obrona pracy doktorskiej rok po zakończeniu studiów.

Dr Jowita Woźniak jest autorką 30 publikacji oryginalnych prac naukowych w punktowanych czasopismach ogólnopolskich i zagranicznych oraz jednej monografii naukowej. Autorka i współautorką wielu doniesień zjazdowych oraz artykułów popularnonaukowych.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty