Migrenę można skutecznie leczyć

Migrena to przewlekła choroba u ok. 12-13% dorosłej populacji, głównie młodych kobiet, ale i mężczyzn – czyli do 4 mln osób w Polsce! Migrena może uniemożliwić korzystanie z pełni życia. Na szczęście można ją skutecznie leczyć!

Więcej na temat przyczyn bólów głowy oraz objawów i leczenia migreny możesz dowiedzieć się z wywiadu, który udzieliła w Radiu Luz dr Marta Waliszewska-Prosół, neurolożka z Kliniki Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

NA SYNAPSACH – program w Akademickim Radiu LUZ, w którym poruszane są tematy związane z nauką, nie tylko tą ścisłą. Tematy rozmów to kosmos, antropologia, medycyna, czy technologia.
facebook.com/nasynapsach.radioluz


Jeżeli masz wątpliwości lub pytania dotyczące migreny, chciałbyś skonsultować się z specjalistą zajmującą się tym problemem zachęcamy do umówienia wizyty u dr n. med. Marty Waliszewskiej-Prosół. To specjalista neurolog z dużym doświadczeniem klinicznym prowadzący również diagnostykę i terapię migren.

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.