fbpx

BADANIE: Pedobarografia

Pedobarografia jest cyfrowym badaniem nacisku stopy na podłoże przy użyciu specjalne maty. Jest badaniem, które powinno być wykonane podczas kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Pozwala na wizualizację miejsc o zwiększonym, patologicznym nacisku. Umożliwia dynamiczną ocenę zachowania się stopy w trakcie kontaktu z podłożem dostarczając cennych wskazówek pomocnych zarówno podczas określania diagnozy jak i precyzyjnego planowania zabiegu operacyjnego. Ma również ogromne znaczenie w doborze wkładek ortopedycznych.

Pokazuje także, w jaki sposób obciążamy stopy biegając lub chodząc. Jest to bardzo ważne dla osób uprawiających bieganie ponieważ w razie prawidłowego obciążania stóp wiemy, że ruch ten jest dla nas zdrowy.
Jest ono pomocne w diagnozowaniu takich chorób jak: płaskostopie, halluksy, metatarsalgia, stopa cukrzycowa.


Oferujemy możliwość wykonania pedobarograficznego badania obiążenia stóp w trakcie konsultacji ortopedy, chirurga stopy, lek. Michała Kniazia.

więcej informacji o lekarzu: lek. Michał Kniaź


Badanie pedobarografii w Premium Clinic wykonuje specjalista z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu operacjnym, ortopeda lek. Michał Kniaź. Podczas wizyty oprócz badania lekarz szczegółowo wyjaśni wyniki badania oraz zaproponuje dalsze kompleksowe postępowanie z chorobami m. in. stawu skokowego i stopy.

Zarezerwuj wizytę już dziś. Wybierz dogodny termin i umów się on-line przez serwis ZnanyLekarz.pl :

Michał Kniaź – ZnanyLekarz.pl

Możesz również uzyskać więcej informacji o badaniu i dostępnych terminach wizyt kontaktując się z rejestracją, tel. 71-728-08-08 .

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download samsung firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00