fbpx

BADANIE: Pedobarografia

Pedobarografia jest cyfrowym badaniem nacisku stopy na podłoże przy użyciu specjalne maty. Jest badaniem, które powinno być wykonane podczas kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Pozwala na wizualizację miejsc o zwiększonym, patologicznym nacisku. Umożliwia dynamiczną ocenę zachowania się stopy w trakcie kontaktu z podłożem dostarczając cennych wskazówek pomocnych zarówno podczas określania diagnozy jak i precyzyjnego planowania zabiegu operacyjnego. Ma również ogromne znaczenie w doborze wkładek ortopedycznych.

Pokazuje także, w jaki sposób obciążamy stopy biegając lub chodząc. Jest to bardzo ważne dla osób uprawiających bieganie ponieważ w razie prawidłowego obciążania stóp wiemy, że ruch ten jest dla nas zdrowy.
Jest ono pomocne w diagnozowaniu takich chorób jak: płaskostopie, halluksy, metatarsalgia, stopa cukrzycowa.


Oferujemy możliwość wykonania pedobarograficznego badania obiążenia stóp w trakcie konsultacji ortopedy, chirurga stopy, lek. Michała Kniazia.

więcej informacji o lekarzu: lek. Michał Kniaź


Badanie pedobarografii w Premium Clinic wykonuje specjalista z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu operacjnym, ortopeda lek. Michał Kniaź. Podczas wizyty oprócz badania lekarz szczegółowo wyjaśni wyniki badania oraz zaproponuje dalsze kompleksowe postępowanie z chorobami m. in. stawu skokowego i stopy.

Zarezerwuj wizytę już dziś. Wybierz dogodny termin i umów się on-line przez serwis ZnanyLekarz.pl :

Michał Kniaź – ZnanyLekarz.pl

Możesz również uzyskać więcej informacji o badaniu i dostępnych terminach wizyt kontaktując się z rejestracją, tel. 71-728-08-08 .

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00