Nowe Ceny Szczepień

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w Premium Clinic dostępne są nowe, niższe ceny szczepionek dla niemowląt i dzieci w ramach kalendarza szczepień ochronnych.

Szczepienia dzieci odbywają się we wtorki oraz w piątki, prowadzi je dr n.med. Agnieszka Matkowska-Kocjan, specjalista pediatrii i chorób zakaźnych.

Szczepienia obowiązkowe najmłodszych dzieci prowadzone są przy zastosowaniu preparatów skojarzonych typu „5w1” lub „6w1”. Dysponujemy również szczepionkami przeciw:
— pneumokokom,
— meningokokom ACWY,
— meningokokom B,
— rotawirusom,
— ospie wietrznej,
— kleszczowemu zapaleniu mózgu

Preparaty szczepionek są dostępne na miejscu i przechowywane są w certyfikowanych chłodziarkach medycznych najnowszej generacji. Istnieje możliwość przesłania karty szczepień dziecka do Centrum Medycznego Premium Clinic.

Oprócz kompleksowej opieki pediatrycznej nad dziećmi, dr Matkowska-Kocjan prowadzi również konsultacje w dziedzinie chorób zakaźnych, konsultacje specjalistyczne w sprawie szczepień ochronnych oraz konsultacje w zakresie medycyny podróży (wyjazdy do krajów tropikalnych).


Jak mogę zaszczepić dziecko?

Na wizytę w Centrum Szczepień Premium Clinic możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-728-08-08. W godzinach 9:00-20:00 recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu oraz pomoże przygotować się do wizyty. Podczas jednej wizyty odbędzie się badanie lekarskie z kwalifikacją do szczepienia oraz szczepienie.

Krok I : konsultacja pediatryczna z kwalifikacją do szczepienia.

Oferujemy konsultację specjalisty dr n. med. Agnieszki Matkowskiej-Kocjan, podczas której :
— oceni stan zdrowia dziecka i przeanalizuje aktualne problemy medyczne,
— ustali wskazania medyczne do szczepienia,
— na postawie wywiadu i badania fizykalnego zakwalifikuje do szczepienia,
— ustali wskazania do kolejnych szczepień.

Krok II : wykonanie szczepień.

Podczas jednej wizyty w Centrum Medycznym bezpośrednio po konsultacji specjalisty wykonane będzie szczepienie. Pielęgniarka wykonująca szczepienie poinformuje o sposobie dalszego postępowania.


Dlaczego wybrać Centrum Szczepień Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę zarówno osobom dorosłym jak i dzieciom.

2. Doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz pielęgniarek pozwoli bezpiecznie przejść cykl szczepień.

3. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

4. Dla osób podróżujących samochodem proponujemy dwa parkingi. Parking podziemny na w budynku OVO, wjazd od Alei Słowackiego. Z parkingu należy wjechać windą oznaczoną „OVO Apartamenty” bezpośrednio na piętro III gdzie mieści się Premium Clinic. W pobliżu znajduje się również parking wielopoziomowy w centrum handlowym Galeria Dominikańska. Do budynku wchodzimy wejściem oznaczonym „OVO Apartamenty”.