RehaFit – czuję się świetnie

Chcielibyśmy przedstawić i jednocześnie polecić centrum rehabilitacji, masażu i i treningu personalnego. To miejsce gdzie ściśle współpracują ze sobą fizjoterapeuci, trenerzy personalni i trenerzy przygotowania motorycznego.

Szczególnie polecamy osobom poszukującym rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, związanej z dysfunkcjami aparatu ruchu i tkanek miękkich. W RehaFit prowadzona jest również fizjoterapię uroginekologiczna ukierunkowaną na kobiety w ciąży oraz połogu i w okresie okołomenopauzalnym. Oferta zawiera również szeroki wachlarz zabiegów masażu i odnowy biologicznej – w tym zabiegów relaksacyjnych.

Gabinety rehabilitacji i masażu oraz studio treningu personalnego wyróżniają się doskonałym zespołem specjalistów, wykorzystującym najnowszą wiedzę zarówno w zakresie fizjoterapii, masażu jak i prowadzenia treningu personalnego.


Fuzja wiedzy i praktyki wielowymiarowego zespołu powoduje, że pacjenci i podopieczni mogą liczyć na kompleksową opiekę i holistyczne podejście dostosowane do ich celów i problemów.Rehabilitacja i masaż

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej.
Umawianie wizyt w naszej placówce oraz w formie wizyt domowych.
tel.: 667 112 989

Studio Treningu Personalnego

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej.
tel.: 696 428 438 lub 698 040 012