Świąteczna Karta Podarunkowa

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych?
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia proponujemy zakup Kart Podarunkowych, które można wykorzystać na konsultację u wybranych specjalistów Premium Clinic.

Zdrowie Twoich bliskich jest najważniejsze.

Oferowana KARTA może być również formą podziękowania lub uznania dla pracowników.


Zakres karty

Karta Podarunkowa z unikatowym numerem uprawnia do konsultacji u wybranych specjalistów Premium Clinic. Cena konsultacji realizowanej za pomocą karty podarunkowej wynosi 150 zł. Karta może mieć wartość 150zł lub wielokrotność tej kwoty. W ramach karty podarunkowej dostępni są specjaliści:

— kardiolog,
— diabetolog,
— hepatolog,
— lekarz chorób zakaźnych,
— internista,
— neurolog,
— chirurg onkolog,
— dermatolog,
— pediatra, neonatolog,
— dietetyk.

Jeśli jesteś zainteresowany kartą:

Kartę możesz zakupić on-line, dokonać płatności przelewem bankowym na wybraną kwotę. Możesz również dokonać płatności w Centrum Medycznym i KARTĘ odebrać osobiście.

Pod nr tel. 71-728-08-08 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20 recepcjonistka udzieli informacji na temat zakupu karty i sposobu jej realizacji.

Aby nabyć kartę on-line wypełnij poniższy formularz, na adres mailowy otrzymasz szczegóły dotyczące sposobu płatności:

Kwota karty podarunkowej (wymagane):
150zł300zł450zł600zł

Sposób odbioru karty (wymagane):
e-maillist poleconyodbiór osobisty


Ważne informacje.

Proponowana karta nie jest kartą kredytową, płatniczą ani bankomatową. Do realizacji karty uprawniona jest jedynie osoba wskazana przez nabywcę przy zakupie karty. Czas realizacji wynosi 3 miesiące od dnia w którym dokonano płatności.

Regulamin określający zasady realizacji Kart Podarunkowych dostępny jest w siedzibie Wydawcy oraz na stronie internetowej pobierz teraz .