psychiatra


Co leczy specjalista w poradni psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży?

Psychiatra dziecięcy określa jakie elementy zachowania dziecka wynikają z rozwoju, a które wskazują na pojawienie się problemu lub zaburzenia.

Konsultacje obejmują najczęściej następujące choroby, problemy medyczne:
— zaburzenia depresyjne,
— zaburzenia lękowe,
— nerwice i fobie,
— zaburzenia ze spektrum ADHD,
— autyzm,
— zespół Aspergera,
— zaburzenia odżywiania.

Z jakimi problemami rodzice dziecka powinni zgłosić się do psychiatry dziecięcego?

  • zmiana zachowania dziecka,
  • agresja,
  • podejrzenie zażywania przez dziecko substancji psychoaktywnych,
  • trudności ze skupieniem uwagi,
  • trudności w usiedzeniu w jednym miejscu,
  • narastające problemy szkolne,
  • lęki i natręctwa,


Jak umówić się na konsultację?

Na konsultację specjalisty w Premium Clinic możesz łatwo umówić się online przez nasz serwis, wybierając poniżej imię i nazwisko specjalisty. Możesz również zarezerwować wizytę telefonicznie. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty wykonującego badanie oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-84


Madalena Koterwa-Kniaź, psychiatra

W Premium Clinic konsultuje specjalistka psychiatrii i psychitrii dzieci i młodzieży lek. Magdalena Koterwa-Kniaź. Doświadczony psychiatra konsultujący osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Uczestnik licznych konferencji oraz zjazdów. Związana z Poradnią dla osób z autyzmem dziecięcym.

Pomoc rodzinie w kryzysie w obecnych czasach pełnych stresu i napięcia ma dla niej znaczenie priorytetowe. Świetnie dogaduje się z dziećmi, zarówno maluchami jak i nastolatkami , potrafi wysłuchać rodziców oraz poprowadzić całą rodzinę poprzez meandry leczenia i terapii. Każdy pacjent w czasie wizyty znajdzie czas i przestrzeń aby wyrazić swoje emocje i poszukać pomocy.

lek. Magdalena Koterwa-Kniaź – więcej informacji

Jak przygotować się do wizyty u psychiatry dziecięcego?

Każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia, na wizytę lekarską obowiązkowo musi przyjść w towarzystwie OPIEKUNA PRAWNEGO. Jeśli dziecko przebywa w placówce opiekuńczo – wychowawczej, wskazane jest, aby towarzyszył dziecku również indywidualny opiekun z placówki. Na wizytę należy zabrać ze sobą: książeczkę zdrowia dziecka, karty informacyjne ze szpitala, jeśli były hospitalizacje, dokumentację medyczną od innych specjalistów, jeśli dziecko jest pod opieką, wyniki badań, opinie ze szkoły, przedszkola, opinie psychologiczne i logopedyczne, wynik badania psychologicznego (z wartościami liczbowymi) jeśli dziecko ma trudności w nauce.


Dowiedz się więcej: blog żyj zdrovo.

Tutaj znajdziesz informacje przygotowane dla Ciebie przez naszych specjalistów. To kompendium wiedzy o chorobach i metodach ich leczenia. Ciekawe, obszerne artykuły w wyczerpujący sposób zaspokoją każdą wiedzę i odpowiedzą na wątpliwości. Możemy dowiedzieć się ciekawych informacji nawet o schorzeniach, o jakich dotąd nie słyszeliśmy. Wybierz zagadnienie :
Soki owocowe w diecie dziecka.
Moczenie nocne u dzieci.
Endokrynolog dziecięcy.
Nefrolog dziecięcy.

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Lekarze zajmują się leczeniem pełnego spektrum chorób osób dorosłych. Rejterując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (np. diabetolog, endokrynolog).

3. Opieka rejestratorek pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Rejestratorki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Wykonywane badania diagnostyczne.

Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami diagnostycznymi. Nawiązana współpraca stwarza dogodne warunki do kompleksowego leczenia. Współpracują z nami:

Scanmex – centrum medyczne udzielające świadczenia zdrowotne w zakresie diagnostyki obrazowej wykonywanej w tomografie komputerowym oraz rezonansie magnetycznym.

Promyk Słońca – Fundacja wykonująca badanie elektrofizjologiczne z zakresu elektromiografii.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane