Neurolog

Co leczymy

Neurolodzy udzielają porad i konsultacji specjalistycznych z zakresu diagnostyki i leczenia pacjentów. Ponadto ustalają wskazania do leczenia w warunkach oddziału neurologii. Kontynuują również leczenie po zakończonej hospitalizacji. Konsultacje obejmują następujące choroby, problemy medyczne:

 • Bóle głowy: w tym migrena, napięciowe bóle głowy, trójdzielno-autonomiczne bóle głowy,
 • Padaczka,
 • Tężyczka,
 • Choroby demielinizacyjne w tym stwardnienie rozsiane,
 • Neuralgie : w tym neuralgia nerwu trójdzielnego,
 • Zespół niespokojnych nóg,
 • Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa z wypuklinami i przepuklinami dysków, stenozą kanału kręgowego u pacjentów zdyskwalifikowanych od leczenia operacyjnego,
 • Choroby naczyniowe mózgu oraz powikłania chorób naczyniowych: konsultujemy pacjentów po udarach niedokrwiennych i krwotocznych, pacjentów po TIA – przebytym przemijającym niedokrwieniu mózgu – pacjentom po przebytym udarze mózgu oferujemy kompleksową opiekę poudarową obejmującą konsultacje neurologiczne i kardiologiczne,
 • Choroby obwodowego układu nerwowego w tym zespoły uciskowe jak „zespół cieśni nadgarstka” oraz inne mononeuropatie,
 • Polineuropatie,
 • Choroba Parkinsona oraz inne choroby neurozwyrodnieniowe,
 • Prewencja schorzeń neurologicznych i ich powikłań, edukacja zdrowotna,

Jak umówić się na wizytę?

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Rezerwacja wizyt on-line odbywa się wyłączenie przez serwis ZnanyLekarz.pl.


lek. Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa – specjalista neurolog, pracuje w Oddziale Neurologii Szpitala Specjalistycznego im. Marciniaka we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa – ZnanyLekarz.pl

dr n. tech. lek. Lech Kipiński – specjalista neurolog, neurofizjolog pracujący w Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Lech Kipiński – ZnanyLekarz.pl

lek. Bartłomiej Mielcarek – zastępca ordynatora w Oddziale Neurologii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Bartłomiej Mielcarek – ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Aleksandra Szczepańska – specjalista neurolog, na co dzień związana z Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Aleksandra Szczepańska – ZnanyLekarz.pl

dr hab. n. med. Marta Waliszwska-Prosół – starszy asystent w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Marta Waliszewska-Prosół – ZnanyLekarz.pl

dr n. med. Paulina Konieczna – asystent w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu (zobacz więcej…)

Paulina Konieczna – ZnanyLekarz.pl

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami neurochirurgicznymi. Proszę zabrać wyniki oraz płyty CD wykonanych zdjęć RTG oraz innych badań obrazowych (tomografia, rezonans). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Wykonywane badania diagnostyczne.

Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami diagnostycznymi. Nawiązana współpraca stwarza dogodne warunki do kompleksowego leczenia. Współpracują z nami:

Scanmex – centrum medyczne udzielające świadczenia zdrowotne w zakresie diagnostyki obrazowej wykonywanej w tomografie komputerowym oraz rezonansie magnetycznym.

Promyk Słońca – Fundacja wykonująca badanie elektrofizjologiczne z zakresu elektromiografii.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Lekarze zajmują się leczeniem pełnego spektrum chorób centralnego i obwodowego układu nerwowego u osób dorosłych jak i dzieci. Rejterując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, neuropsycholog, ortopeda, chirurg-onkolog).

3. Opieka rejestratorek pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Rejestratorki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty