fbpx

Kardiolog

Co leczymy?

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem zaburzeń kardiologicznych, w tym: chorobą wieńcową, zaburzeniami rytmu serca, nadciśnieniem tętniczym, wadami nabytymi oraz leczeniem infekcyjnych chorób serca. Profilaktyka schorzeń sercowo-naczyniowych jest jednym z elementów kompleksowej opieki nad pacjentem.

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

Lekarze zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca, również w opcji 3D.

Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Jak umówić się na wizytę?

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84 w godzinach 8:00-20:00. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze specjalisty, daty konsultacji oraz pomoże przygotować się do wizyty.

Możesz również zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Adrian Doroszko – ZnanyLekarz.pl
Piotr Niewiński – ZnanyLekarz.pl
Joanna Relewicz – ZnanyLekarz.pl
Szymon Hulok – ZnanyLekarz.pl
Ewa Kruszyńska – ZnanyLekarz.pl

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


Wykonywane badania diagnostyczne.

Badania wykonywane są wyłącznie na sprawdzonym, renomowanym sprzęcie medycznym. Dostawcami są światowi liderzy jak GE Medical, BTL. W Centrum Medycznym wykonujemy następujące badania:

badanie EKG spoczynkowe: EKG

badanie USG serca przezklatkowe: ECHO serca

badanie USG serca przezklatkowe USG 4D: ECHO 4D

badanie zaburzeń rytmu serca do 24h: Holter EKG

badanie zaburzeń rytmu serca do 27h: Holter EKG 72h

badanie ciśnienia tętniczego do 24h: Holter ciśnieniowy


Nasi specjaliści:

Kardiolodzy Premium Clinic to profesjonaliści z dużym doświadczeniem klinicznym, na stałe współpracujący z wrocławskimi oddziałami kardiologii. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach zagranicznych i krajowych.

prof. Adrian Doroszko dr n. med. Piotr Niewiński lek. Szymon Hulok lek. Ewa Kruszyńska dr n. med. Joanna Relewicz

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane