fbpx

Dietetyk

Poradnia dietetyczna – co oferujemy?

W poradni dietetycznej oferujemy konsultacje dla dzieci i dorosłych. Pomożemy Ci zarówno w redukcji masy ciała jak również w chorobach dieto-zależnych jak cukrzyca czy chorobach, w których dieta jest terapią wspomagającą jak choroba tarczycy.

Prowadzimy szkolenia z dietetyki dla firm w formie prelekcji, warsztaty dietetyczne dla dzieci i warsztaty dietetyczne dla dorosłych.

Oferujemy indywidualne konsultacje oraz warsztaty z rozszerzania diety niemowląt.

Konsultacje dietetyczne

— Redukcji masy ciała
— Żywienia w okresie treningowym
— Zaburzeń odżywiania
— Chorób dietozależnych
— Żywienia w okresie około zabiegowym
— Żywienia w okresie rekonwalescencji
— Żywienia w przebiegu choroby nowotworowej
— Żywienia w chorobach nerek
— Żywienia w alergiach i nietolerancjach pokarmowych
W trakcie spotkania z dietetykiem pacjent dostaje odpowiedzi i wskazówki na każde nurtujące go pytanie. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz — indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dietetycy Proporcji to przede wszystkim ogromna wiedza, podparta wieloma dyplomami oraz solidnym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko problemem nadmiernych kilogramów, ale również możemy pomóc pacjentom klinicznym, dla których dobrze skomponowana dieta jest nieodłącznym elementem leczenia.

Jak umówić się na konsultację dietetyczną?

Na konsultację możesz umówić się telefonicznie, nr tel.: 71-716-24-84. W godzinach 8:00-20:00 recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu oraz pomoże przygotować się do wizyty.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty

Przed pierwszą wizytą u dietetyk, mgr Karoliny Cudzich-Guni, należy wypełnić kwestionariusz online, który został przygotowany przez Panią dietetyk w serwisie internetowym Gabinetu Dietetycznego PROPORCJA:
>IDŹ DO ANKIETY<.
Prosimy również o wydrukowanie i wypełnienie dzienniczka żywieniowego, który znajduje się w serwisie internetowym Gabinetu Dietetycznego PROPORCJA >POBIERZ<. Wzór wraz z instrukcją >POBIERZ<. Prosimy o zabranie go na wizytę lub przesłanie mailem bezpośrednio do dietetyka prowadzącego.

W celu przeprowadzenia dokładniejszej analizy stanu zdrowia i odżywiania, prosimy o przyniesienie ze sobą wyników badań krwi wykonanych najlepiej do 6 miesięcy, lecz nie starszych niż 12 miesięcy. W przypadku choroby przewlekłej prosimy o zabranie historii choroby oraz stosownych wyników badań. Jeżeli takimi Państwo nie dysponujecie, zostaną one zlecone na pierwszej wizycie. W przypadku przyjmowania leków i/lub suplementów diety, należy zabrać na wizytę ich spis oraz dawkowanie.

Przebieg pierwszej wizyty

Pierwsza wizyta trwa około godziny, podczas której przeprowadzany jest:
— wywiad medyczny,
— wywiad żywieniowy,
— wywiad społeczny,
— pomiar składu i masy ciała,
— pomiar obwodów ciała,


Kompleksowa opieka Premium Clinic

Oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu zaburzeń odżywiania i schorzeń przewodu pokarmowego u dorosłych, konsultacji udzielają:

Specjalista dietetyk kliniczny: mgr Karolina Cudzich-Gunia

Specjalista diabetolog: lek. Maciej Kamiński

Specjalista gastrolog: lek. Beata Galińska

Specjalista gastrolog: lek. Ewa Klajn


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

Personel zapewnia kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami dieto-zależnymi, chcącym zredukować masę ciała. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnego schorzenia.

Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (endokrynolog, diabetolog, nefrolog).

Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Zapewniamy profesjonalną opiekę recepcjonistki, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 71-716-24-84

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane