dr n. med. Tomasz Szczepański

specjalista neurochirurg

Doktor pracujący w Oddziale Neurochirurgicznym Nowego Szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu. Specjalizuje się w operacjach zespołów bólowych kręgosłupa (dyskopatia szyjna i lędźwiowa). Ponadto operuje pacjentów z guzami mózgu pierwotnymi i wtórnymi ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych, z użyciem nowoczesnych narzędzi chirurgicznych (endoskopia, neuronawigacja).

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
ból kręgosłupa, dyskopatia, kręgozmyk, choroba zwyrodnieniowa, stenoza, urazy i złamania kręgosłupa, guz mózgu, oponiak, glejak, malformacja naczyniowa, tętniak, urazy głowy, wertebroplastyka, kyfoplastyka, stabilizacja kręgosłupa, konsultacja neurochirurgiczna, kwalifikacja do operacji, kontrola pooperacyjna, blokady przeciwbólowe,

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Cennik:
– konsultacja neurochirurga: 280zł
– konsultacja neurochirurga w języku angielskim: 320zł

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Tomasz Andrzej Szczepański – ZnanyLekarz.pl


Dr Szczepański przeprowadza operacje metodą endoskopową w zespołach bólowych kręgosłupa lędźwiowego. Więcej informacji znajdziesz w serwisie:


TomaszSzczepanski.pl


Dr Tomasz A. Szczepański jest specjalistą w dziedzinie neurochirurgii. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywał od roku 2001, gdy rozpoczął pracę w Studenckim Kole Naukowym działającym przy Klinice Neurochirurgii. Po ukończeniu studiów medycznych rozpoczął pracę naukowo-dydaktyczną w Klinice Neurochirurgii Akademii Medycznej we Wrocławiu. W tym czasie uzyskał stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy „Badanie zmian prędkości przepływu krwi metodą TCD na modelu indukowanego nadciśnienia wewnątrzczaszkowego podczas testu infuzyjnego”. W 2012r. ukończył szkolenie specjalizacyjne w Klinice Neurochirurgii. Uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach m.in.:

 • 6th Homburger Neuroendoscopy Week, Homburg-Saar, Niemcy, 2017
 • New Generation Neuroendoscopy Zurich, Szwajcaria, 2017
 • 12th European Low Grade Glioma Network, Bilbao, Hiszpania, 2017
 • Global Spine Congress, Mediolan, Włochy, 2017
 • Annual World Course in Advanced Techniques in Neurosurgical Oncology, Londyn, Wielka Brytania, 2016
 • EUROSPINE Spirng Seciality Meeting, Kraków, 2016
 • Brussels International Spine Symposium, Bruksela, Holandia, 2015
 • Course in Microscopic and Endoscopic Approaches to Skull Base, Strasbourg, Francja, 2015
 •  Advances in the Treatment of Vertebral Compression Fractures, Salzburg, Austria, 2015

Przez lata pracy podnosił swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych operacjach mózgowych i kręgosłupowych. Nabierał doświadczenia i zdobywał umiejętności operacyjne pod nadzorem najlepszych chirurgów. Jest członkiem polskich i europejskich towarzystw: Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, The European Association of Neurosugical Societies, EuroSpine, AOSpine. Jest autorem i współautorem wielu artykułów w renomowanych polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczył w badaniach m.in. z zakresu autoregulacji naczyniowej w centralnym układzie nerwowym, operacyjnego leczenia wodogłowia oraz schorzeń nowotworowych mózgu. Brał czyny udział w grantach naukowych prowadzonych we wrocławskich uczelniach.

Od 2014 roku związany jest ze Szpitalem im.T. Marciniaka, który od 2015r. zlokalizowany jest przy ul. Gen. Fieldorda we Wrocławiu-Stabłowicach.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj : Konsultacje Neurochirurgiczne


Dowiedz się więcej: blog żyj zdrovo.

Tutaj znajdziesz informacje przygotowane dla Ciebie przez naszych specjalistów. To kompendium wiedzy o chorobach i metodach ich leczenia. Ciekawe, obszerne artykuły w wyczerpujący sposób zaspokoją każdą wiedzę i odpowiedzą na wątpliwości. Możemy dowiedzieć się ciekawych informacji nawet o schorzeniach, o jakich dotąd nie słyszeliśmy. Wybierz zagadnienie :
Nowoczesne leczenie migreny.
Małoinwazyjne leczenie bólu kręgosłupa.
Badania USG.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

  * pola wymagane