fbpx

mgr Tomasz Delikat

psycholog

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Psycholog biznesu, transportu, zawodów trudnych i niebezpiecznych. Jest konsultantem i trenerem. Absolwent i współpracownik Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Oferuje pomoc w szeroko rozumianym kryzysie (życiowym, zawodowym, emocjonalnym). Zajmuje się m.in. radzeniem sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym, psychoedukacją, problemami natury dorastania. Udziela konsultacji psychologicznych zarówno dla osób dorosłych jak i niepełnoletnich od lat 10. Na co dzień prowadzi szkolenia, wykłady, wykonuje badania psychotechniczne i konsultuje w poradniach zdrowia psychicznego. Współautor poradnika „Zdrowy dialog”.

Cennik:
— Konsultacja psychologiczna – 150 zł
— Konsultacja psychologiczna dzieci i młodzieży – 150 zł
— Diagnoza psychologiczna/neuropsychologiczna – 200 zł

UWAGA! Konsultacje odbywają się w placówce partnerskiej OVO MEDICAL położonej w lokalu nr 6. Centra Medyczne Premium Clinic i OVO Medical są zlokalizowane na III piętrze budynku OVO przy ul. Podwale 83.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-738-75-77.


Tomasz Delikat ukończył studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ponadto jest absolwentem studiów podyplomowych Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki. Udziela konsultacji psychologicznych dla osób dorosłych oraz niepełnoletnich.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (m. in. neurolog, psychiatra, diabetolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane