fbpx

mgr Tomasz Delikat

psycholog

Ukończył studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ponadto absolwent studiów podyplomowych Psychologia transportu z elementami psychodiagnostyki. Oferuje pomoc w szeroko rozumianym kryzysie (życiowym, zawodowym, emocjonalnym). Specjalista z doświadczeniem w zakresie: radzenia sobie ze stresem, wypalenia zawodowego, problemów natury dorastania. Udziela konsultacji psychologicznych zarówno dla osób dorosłych jak i niepełnoletnich

Cennik:
— Konsultacja psychologiczna – 130 zł
— Diagnoza psychologiczna/neuropsychologiczna – 200 zł


.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG tarczycy .

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (m. in. neurolog, angiolog, diabetolog, hepatolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj

* pola wymagane