fbpx

lek. Szymon Hulok

specjalista kardiolog

Ma duże doświadczenie w zakresie interpretacji badań diagnostycznych, tj. Holter EKG, Holter RR, próby wysiłkowe, badanie echokardiograficzne. Wiedzę zdobywał pracując w Oddziale Kardiologii, podczas licznych zjazdów, konferencji i szkoleń kardiologicznych oraz na kursach praktycznych. Zdobytą wiedzę I doświadczenie wykorzystuje w pracy w poradniach kardiologicznych.

Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,

Cennik:
— kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 260 zł
— konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 170 zł
— badanie Holter EKG do 24h: 150 zł
— badanie Holter EKG do 72h: 320 zł
— badanie Holter RR 24h: 140 zł

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-716-24-84.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
Diagnostyka i leczenie choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zaburzeń rytmu i przewodzenia, wad zastawkowych serca, zespołu metabolicznego, zaburzeń lipidowych.
Kwalifikacja do diagnostyki inwazyjnej (np. koronarografii, badania elekrofizjologicznego) i leczenia interwencyjnego (implantacja stymulatorów serca, ICD, CRT-D, ablacji zaburzeń rytmu).


Dr Szymon Hulok w 2007 roku ukończył studia na kierunku medycznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu kardiologii odbywał w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. W trakcie specjalizacji szkolił się pracując m.in. na pododdziale intensywnej terapii kardiologicznej i w pracowni hemodynamiki. Tytuł specjalisty kardiologa uzyskał w 2015r. Od momentu uzyskania tytułu specjalisty pracuje w poradniach kardiologicznych, między innymi na stanowisku starszego asystenta w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu.
Jest aktywnym członkiem Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Echokardiografii, Wad Zastawkowych Serca oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Bierze udział w szkoleniach i kongresach PTK, konferencjach echokardiograficznych , elektrokardiograficznych czy szkoleniach akredytacyjnych, poszerzając nieustannie wiedzę oraz zdobywając doświadczenie i kolejne umiejętności.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne


Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
Zapytaj

* pola wymagane