fbpx

lek. Szymon Hulok

specjalista kardiolog

Ma duże doświadczenie w zakresie interpretacji badań diagnostycznych, tj. Holter EKG, Holter RR, próby wysiłkowe, badanie echokardiograficzne. Wiedzę zdobywał pracując w Oddziale Kardiologii, podczas licznych zjazdów, konferencji i szkoleń kardiologicznych oraz na kursach praktycznych. Zdobytą wiedzę I doświadczenie wykorzystuje w pracy w poradniach kardiologicznych.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:
71-728-08-08.

Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Szymon Hulok – ZnanyLekarz.pl

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
Diagnostyka i leczenie choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zaburzeń rytmu i przewodzenia, wad zastawkowych serca, zespołu metabolicznego, zaburzeń lipidowych.
Kwalifikacja do diagnostyki inwazyjnej (np. koronarografii, badania elekrofizjologicznego) i leczenia interwencyjnego (implantacja stymulatorów serca, ICD, CRT-D, ablacji zaburzeń rytmu).
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Ukończone szkoły: Akademia Medyczna we Wrocławiu
Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 150 zł
– badanie Holter EKG: 150 zł
– badanie Holter EKG do 72h: 320 zł
– badanie Holter RR 24h: 140 zł


Dr Szymon Hulok w 2007 roku ukończył studia na kierunku medycznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu kardiologii odbywał w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. W trakcie specjalizacji szkolił się pracując m.in. na pododdziale intensywnej terapii kardiologicznej i w pracowni hemodynamiki. Tytuł specjalisty kardiologa uzyskał w 2015r. Od momentu uzyskania tytułu specjalisty pracuje w poradniach kardiologicznych, między innymi na stanowisku starszego asystenta w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu.
Jest aktywnym członkiem Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Echokardiografii, Wad Zastawkowych Serca oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Bierze udział w szkoleniach i kongresach PTK, konferencjach echokardiograficznych , elektrokardiograficznych czy szkoleniach akredytacyjnych, poszerzając nieustannie wiedzę oraz zdobywając doświadczenie i kolejne umiejętności.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne


Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
udemy free download
download intex firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download

Szymon Hulok – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00