dr n. med. Sebastian Bałasz

specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Sebastian Bałasz – ZnanyLekarz.pl

Chirurg ogólny ze stopniem doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej i plastycznej, usuwania dermatoplastycznego zmian skórnych, w tym z miejsc wrażliwych (np. twarz). Zajmuje się także chirurgią naczyniową, leczeniem żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej, wykonuje badania USG naczyń żylnych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobył w Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Św. Jadwigi w Trzebnicy, Szpitalu w Rawiczu.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
znamiona barwnikowe, znamiona atypowe, zmiany skórne, czyraki, kaszaki, pieprzyki, brodawki skórne, rak skóry, bliznowce, blizny skórne, żylaki kończy dolnych, choroba zakrzepowa, choroby naczyń, kontrola i opieka pooperacyjna.

Cennik:
— konsultacja chirurgiczna: 180zł
— konsultacja chirurgiczna z badaniem fast-USG: 200zł
— konsultacja chirurgiczna z kwalifikacją do zabiegu: 200zł
— badanie USG Doppler żył kończyn dolnych z oceną chirurgiczną: 260zł
— zabieg usunięcia znamienia: zobacz poniżej
— zabieg dermatoplastycznego usunięcia zmiany okloicy twarzy: zobacz poniżej

Zapraszamy również do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Zabiegi z zakresu chirurgii skóry (dermatoplastyczne usuwanie zmian skórnych)

Cennik :
— Zabieg plastycznego usunięcia zmiany skórnej z badaniem histopatologicznym: od 380 zł
— Zabieg plastycznego usunięcia zmiany skórnej okolicy twarzy z badaniem histopatologicznym: od 500 zł
— Zabieg usunięcia zmiany skórnej lub podskórnej z korekta plastyczną z badaniem histopatologicznym: od 800 zł
— Wizyta kontrolna po zabiegu z usunięciem szwów, konsultacja wyniku his-pat: 100 zł

Informacje o zabiegach:
Konsultacja specjalistyczna jest konieczna przed zabiegiem. Podczas konsultacji z kwalifikacją ustalany jest zakres zabiegu i sposób wykonania. W każdym przypadku cena jest ustalana przed zabiegiem i musi być zaakceptowana przez pacjenta. Na zabieg składa się: wykonanie zabiegu ze znieczuleniem miejscowym w asyście pielęgniarskiej, wykonanie badania histopatologicznego, wizyta kontrolna z usunięciem szwów, konsultacja wyniku badania hist-pat.

W sytuacjach szczególnych możliwe są kontrolne wizyty jeśli tego wymaga sytuacja kliniczna (najczęściej bez dodatkowych kosztów). W szczególnych przypadkach przy indywidualnym ustalaniu programu leczenia cena zabiegu może odbiegać od powyższych. W większości przypadków o prawidłowym przebiegu pooperacyjnym nie przewiduje się dodatkowych kosztów.


Dlaczego wybrać Premium Clinic i placówki partnerskie?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby. Tel.: 71-728-08-08.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

Poznaj również specjalistów dermatologii w Premium Clinic, z którymi współpracuje dr n. med. Sebastian Bałasz.

dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak
lek. Agata Kozłowska
lek. Anna Jagas
dr n. med. Julia Seniuta

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane