lek. Roman Lech

specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Konsultuje ambulatoryjnie pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu oraz kwalifikuje do operacji, które wykonuje. Szczególną uwagę poświęca schorzeniom ręki i stopy, urazom narządu ruchu oraz leczeniu wczesnych zmian zwyrodnieniowych. Doświadczony ultrasonografista, wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt. Nieustannie poszerza i uaktualnia informacje z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zarówno w lecznictwie otwartym jak i szpitalnym postępuje zgodnie z aktualną i sprawdzoną wiedzą.

Leczone choroby, problemy zdrowotne (m. inn.):
– diagnostyka i leczenie schorzenia ręki i stopy,
– następstwa urazów
– zmiany zwyrodnieniowe

Konsultacje:
– Konsultacja ortopedy z USG wg potrzeb.
– Konsultacja z USG stawów biodrowych niemowląt.
– Iniekcja dostawowa / punkcja stawu.
– Blokada przeciwbólowa.

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG układu mięśniowo-szkieletowego .

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty