fbpx

dr n. med. Piotr Niewiński

specjalista kardiolog

Doświadczony kardiolog pracująy w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Zajmuje się w szczególności chorymi z zaburzeniami rytmu serca (migotanie przedsionków, arytmie komorowe i arytmie nadkomorowe). Kwalifikuje do zabiegów ablacji oraz opiekuje się chorymi z wszczepionymi stymulatorami serca i kardiowerterami-defibrylatorami.


Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– zaburzenia rytmu serca,
– choroba niedokrwienna serca (w tym po przebytym zawale serca, plastyce wieńcowej oraz operacji by-passów),
– nadciśnienie tętnicze (w tym nadciśnienie oporne na leki hipotensyjne),
– wady zastawek serca (zwężenia i niedomykalności zastawek),
– niewydolność serca (zarówno niedokrwienna jak i pozapalna).
Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Możesz również zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Piotr Niewiński – ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Ukończone szkoły: Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 170 zł
– kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 260 zł
– badanie USG serca (ECHO): 150 zł
– badanie Holter EKG do 24h: 150 zł
– badanie Holter EKG do 72h: 320 zł
– badanie Holter RR do 24h: 140 zł


Dr n. med. Piotr Niewiński jest absolwentem Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem w 2006r. Po ukończeniu stażu podyplomowego w Wielkiej Brytanii wrócił do Polski, gdzie ukończył specjalizację z kardiologii. Obecnie jest związany z Kliniką Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest autorem ponad 20 artykułów naukowych oraz rozdziałów podręczników z zakresu kardiologii. W 2015 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską poświęconą nowym metodom leczenia niewydolności serca.
Na co dzień doktor Niewiński zajmuje się problemami chorych z rozmaitymi zaburzeniami rytmu serca takimi jak: migotanie przedsionków, arytmie komorowe i arytmie nadkomorowe, jak również kwalifikacją do zabiegów ablacji oraz opieką nad chorymi z wszczepionymi stymulatorami serca i kardiowerterami-defibrylatorami.
Dodatkowo doktor Niewiński ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z:

  • chorobą niedokrwienną serca (w tym po przebytym zawale serca, plastyce wieńcowej oraz operacji by-passów),
  • nadciśnieniem tętniczym (w tym nadciśnieniem opornym na leki hipotensyjne),
  • wadami zastawek serca (zwężenia i niedomykalności zastawek),
  • niewydolnością serca (zarówno niedokrwienną jak i pozapalną).

Doktor Niewiński przebył również liczne kursy doskonalące z zakresu: wykonywania badań echokardiograficznych serca (USG serca), analizy zapisów EKG oraz badań typu Holter EKG.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Więcej informacji o wszystkich kardiologach w Premium Clinic, zakresie leczonych chorób znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
Zapytaj

* pola wymagane