fbpx

dr n. med. Piotr Niewiński

specjalista kardiolog

Doświadczony kardiolog pracujący obecnie w Klinice Chorób Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał na wielu kursach, szkoleniach zagranicznych oraz podczas 2-letniej pracy w Wielkiej Brytanii. Autor ponad 20 artykułów naukowych oraz rozdziałów podręczników z zakresu kardiologii.

Zajmuje się w szczególności chorymi z zaburzeniami rytmu serca (migotanie przedsionków, arytmie komorowe i arytmie nadkomorowe). Kwalifikuje do zabiegów ablacji oraz opiekuje się chorymi z wszczepionymi stymulatorami serca i kardiowerterami-defibrylatorami.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– zaburzenia rytmu serca,
– choroba niedokrwienna serca (w tym po przebytym zawale serca, plastyce wieńcowej oraz operacji by-passów),
– nadciśnienie tętnicze (w tym nadciśnienie oporne na leki hipotensyjne),
– wady zastawek serca (zwężenia i niedomykalności zastawek),
– niewydolność serca (zarówno niedokrwienna jak i pozapalna).

Cennik:
— konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 200 zł
— kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 300 zł
— badanie Holter EKG 1-dniowy: 190 zł
— badanie Holter EKG 3-dniowy: 380 zł
— badanie Holter RR 1-dniowy: 160 zł

UWAGA! Konsultacje odbywają się w placówce partnerskiej OVO MEDICAL położonej w lokalu nr 6. Centra Medyczne Premium Clinic i OVO Medical są zlokalizowane na III piętrze budynku OVO przy ul. Podwale 83.

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-738-75-77.

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Dr n. med. Piotr Niewiński jest absolwentem Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył z wyróżnieniem w 2006r. Po ukończeniu stażu podyplomowego w Wielkiej Brytanii wrócił do Polski, gdzie ukończył specjalizację z kardiologii. Obecnie jest związany z Kliniką Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest autorem ponad 20 artykułów naukowych oraz rozdziałów podręczników z zakresu kardiologii. W 2015 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską poświęconą nowym metodom leczenia niewydolności serca.
Na co dzień doktor Niewiński zajmuje się problemami chorych z rozmaitymi zaburzeniami rytmu serca takimi jak: migotanie przedsionków, arytmie komorowe i arytmie nadkomorowe, jak również kwalifikacją do zabiegów ablacji oraz opieką nad chorymi z wszczepionymi stymulatorami serca i kardiowerterami-defibrylatorami.
Dodatkowo doktor Niewiński ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z:

  • chorobą niedokrwienną serca (w tym po przebytym zawale serca, plastyce wieńcowej oraz operacji by-passów),
  • nadciśnieniem tętniczym (w tym nadciśnieniem opornym na leki hipotensyjne),
  • wadami zastawek serca (zwężenia i niedomykalności zastawek),
  • niewydolnością serca (zarówno niedokrwienną jak i pozapalną).

Doktor Niewiński przebył również liczne kursy doskonalące z zakresu: wykonywania badań echokardiograficznych serca (USG serca), analizy zapisów EKG oraz badań typu Holter EKG.


Dlaczego wybrać Premium Clinic i placówki partnerskie?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Więcej informacji o wszystkich kardiologach w Premium Clinic, zakresie leczonych chorób znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane