fbpx

lek. Paweł Kanturski

specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Paweł Kanturski – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.

Profesjonalista z ponad 10-letnim doświadczeniem. Szczególnym przedmiotem zainteresowania są kontuzje i urazy związane z uprawianiem sportu zawodowego i amatorskiego oraz problemy ortopedyczne osób mało aktywnych ruchowo. Posiada duże doświadczenie w badaniu USG układu mięśniowo-szkieletowego, co umożliwia bieżące weryfikowanie rozpoznań i dolegliwości.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– urazy kończyn, zwichnięcia, złamania, stany pourazowe,
– skręcie stawu, kontuzje sportowe, łokieć tenisisty,
– zwyrodnienia, ból staw biodrowego, ból barku,
– paluch koślawy,
– choroby kręgosłupa, dyskopatie,
– wady postawy, płaskostopie,

Cennik:
– Cena konsultacji ortopedy: 160zł
– Cena konsultacji z USG stawów: 200zł
– Cena konsultacji z wypełnieniem druków orzeczniczych i ZUS: 190zł
– Badanie USG narządu ruchu: 120zł
– Cena blokady/iniekcji: od 50zł
Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG układu mięśniowo-szkieletowego .

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00