dr hab. n. med. Marta Waliszewska-Prosół

specjalista neurolog

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Marta Waliszewska-Prosół – ZnanyLekarz.pl

Specjalista z doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Obecnie pracuje także jako nauczyciel akademicki w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracę kliniczną łączy z zainteresowaniami naukowymi. W sposób szczególny zajmuje się diagnostyką i terapią bólu głowy. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu neurologii. Wyniki swoich badań prezentowała na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych m.in. w Waszyngtonie, Barcelonie czy Budapeszcie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
Pełny zakres konsultacji neurologicznych, w tym:
– bóle i zawroty głowy,
– zespoły bólowe kręgosłupa,
– tężyczka,
– choroby obwodowego układu nerwowego.

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski.

Konsultacje:
— Konsultacja neurologa.
— Konsultacja specjalistyczna z powodu bólu głowy.
— Kwalifikacja do leczenia migreny toksyną botulinową.


Dr Waliszewska-Prosół jest specjalistą z dużym doświadczeniem w zakresie nowoczesnych metod leczenia pacjentów z bólami głowy i migreną. Doktor prowadzi pacjentów z migreną przewlekłą.

Ponadto konsultuje pacjentów w Centrum Diagnostyki i Leczenia Bólu Głowy. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Konsultacja Premium: Ból Głowy

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Specjalista neurolog. Dr Marta Walszewska-Prosół ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, następnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Pracę kliniczną łączy z zainteresowaniami naukowymi dotyczącymi neurologii i neurofizjologii klinicznej. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu neurologii. Wyniki swoich badań prezentowała na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuje także jako asystent w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.


W serwisie youtube.com dostępny jest szeroki wywiad dr Waliszewskiej-Prosół, którego udzieliła dla znanego serwisu internetowego poświęconemu zdrowiu. Każda akcja mająca na celu zwiększenie świadomości innych ludzi na temat migreny jest ważna i pomaga znaleźć pomoc. Zapraszamy do zapoznania się materiałem:


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Neurologiczne


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz wiele badań diagnostycznych. Współpracujemy z renomowanymi wrocławskimi placówkami w zakresie diagnostyki: Skanmex Centrum Diagnostyki Obrazowej (badania tomografii komputerowej, rezonansem magnetycznym), Fundacja Promyk Słońca (badania emg, eeg).

4. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurochirurg, endokrynolog, nefrolog, ortopeda).


Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Poznaj zespół neurologów konsultujących pacjentów dorosłych w Premium Clinic :

lek. Bartłomiej Mielcarek
dr n. med. Aleksandra Szczepańska
lek. Aleksandra Głębicka-Kręcigłowa
dr n. tech. lek. Lech Kipiński
dr n. med. Paulina Konieczna (Papier)

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty