fbpx

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

specjalista neurolog

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Marta Waliszewska-Prosół – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.

Specjalista z doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Obecnie pracuje także jako nauczyciel akademicki w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracę kliniczną łączy z zainteresowaniami naukowymi dotyczącymi neurologii i neurofizjologii klinicznej. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu neurologii. Wyniki swoich badań prezentowała na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych m.in. w Waszyngtonie, Barcelonie czy Budapeszcie. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– bóle i zawroty głowy,
– zespoły bólowe kręgosłupa,
– tężyczka,
– choroby obwodowego układu nerwowego.

Cennik:
– konsultacja neurologa pierwszorazowa: 160zł
– konsultacja neurologa, wizyta kolejna: 140zł
– konsultacja neurologa z wypełnieniem druków orzeczniczych i ZUS: 200zł
Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Specjalista neurolog. Dr Marta Walszewska-Prosół ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu, następnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Neurologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. W 2016 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Pracę kliniczną łączy z zainteresowaniami naukowymi dotyczącymi neurologii i neurofizjologii klinicznej. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu neurologii. Wyniki swoich badań prezentowała na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych. Obecnie pracuje także jako asystent w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (nefrolog, endokrynolog, ortopeda, neurochirurg).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00