fbpx

lek. Maria Wojdyło

specjalista neurolog dziecięcy, pediatra

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Maria Wojdyło – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.


Specjalista neurologii dziecięcej z wieloletnim doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Szczególnie zainteresowana problematyką leczenia padaczek w tym lekoopornych, neurologii noworodka i niemowlęcia, diagnostyką zaburzeń napadowych. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: problemy neurologiczne okresu noworodkowego, wcześniaków, niemowląt i dzieci do 18 roku życia. Omdlenia. Bóle głowy, migrena. Zawroty głowy. Opóźniony rozwój psychoruchowy. Dziecięce porażenie mózgowe. Choroby nerwowo-mięśniowe (np. Dystrofia Mięśniowa). Diagnostyka i terapia padaczki, w tym lekoopornej.

Cennik:
– konsultacja neurologa dziecięcego: 180zł
– konsultacja i badanie neurologiczne z wydaniem zaświadczeń (zoon, ppp, wwr, turnus rehabilitacyjny): 200zł


Pani doktor nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii dziecięcej i epileptologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych. Posiada Certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, który upoważnia do wykonywania i opisywania badań EMG u dorosłych i dzieci.


Choroby układu nerwowego u dzieci

W Premium Clinic oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu zaburzeń układu nerwowego u dzieci, konsultacji udzielają:

Specjalista neurolog dziecięcy, epileptolog dr n. med. Beata Jędrzejczyk-Góral

Specjalista neurolog dziecięcy lek. Maria Wojdyło

Psycholog kliniczny mgr Katarzyna Krawczyk


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z zaburzeniami odżywiania. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (pediatra, neonatolog, endokrynolog dziecięcy, gastrolog dziecięcy, dietetyk dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
download huawei firmware
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00