lek. Marcelina Czok

specjalista z zakresu medycyny ekstremalnej i medycyny podróży

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Marcelina Czok – ZnanyLekarz.pl

Lekarka z doświadczeniem w zakresie medycyny podróży, doradza w przygotowaniu medycznym do podróży zagranicznych, podróży tropikalnych, kwalifikuje do szczepień ochronnych. Absolwentka studiów podyplomowych „Medycyna ekstremalna i medycyna podróży”. Regularnie uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących intensywnej terapii oraz medycyny ekstremalnej i podróży.

Prywatnie podróżniczka, aktualnie najbardziej zainteresowana rejonem Azji Centralnej. Uczestniczka misji medycznej w Kenii w ramach wolontariatu w stowarzyszeniu Leczymy z Misją.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
— biegunka podróżnych, choroby przewodu pokarmowego,
— zatrucia pokarmowe związane z wyjazdami zagranicznymi,
— profilaktyka chorób tropikalnych,

Cennik:
– konsultacja z ustaleniem profilaktyki, kwalifikacją do szczepienia: 200 zł
– kwalifikacja do szczepienia: 100 zł


Więcej informacji o szczepieniach przed podróżą zagraniczną znajdziesz tutaj : Centrum Medycyny Podróży

 

 

Zarezerwuj wizytę telefonicznie w godzinach 8-20. Recepcjonistka służy pomocą przy wyborze dogodnego terminu, specjalisty oraz pomoże przygotować się do wizyty.

71-716-24-84

Doktor Marcelina Czok jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest współautorką licznych artykułów naukowych o łącznej wartości około 30 IF. Ukończyła również studia podyplomowe na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego „Medycyna ekstremalna i podróży”. Są one jedynymi studiami podyplomowymi w Polsce obejmującymi tematykę medycyny ekstremalnej i medycyny podróży. Przygotowany program studiów wzorowany jest na programach opracowanych przez Wilderness Medicine Society. Program ten stanowi unikatowy w skali Polski, a także w tej części Europy cykl wykładów i zajęć praktycznych. Absolwenci uzyskują umiejętności umożliwiające między innymi świadomy udział w kompleksowej opiece medycznej w zakresie działań związanych z pacjentem podejmującym działalność w warunkach ekstremalnych obejmujących m. in.: działalność w wysokich górach, nurkowanie, podróże w rejony tropikalne i polarne, działalność związaną z konfliktami zbrojnymi i zdarzeniami masowymi, a także wyczynowe uprawianie sportu.


Dlaczego wybrać Premium Clinic i placówki partnerskie?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

Poznaj specjalistów konsultujących w Centrum Medycyny Podróży

dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan
lek. Marcin Czerwony
lek. Patrycja Markiewicz
lek. Marcelina Czok

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty