fbpx

dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak

Specjalista dermatolog, wenerolog

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Magdalena Putra-Szczepaniak – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.

Doświadczony klinicysta, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku: Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Leczone choroby, problemy zdrowotne.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, chorób wenerologicznych, a także schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje badanie dermatoskopowe pozwalające ocenić znamiona barwnikowe.

Cennik:
— konsultacja dermatologa: 150zł
— konsultacja dermatologa (dzieci): 150zł
— konsultacja dermatologa w języku angielskim: 200zł
— konsultacja z dermatoskopią (badanie wszystkich znamion barwnikowych): 200zł

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,


Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, gdzie, poza odbywaniem kursu specjalizacyjnego, prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest współautorką wielu prac naukowych. Wykładała dermatologię w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia we Wrocławiu, gdzie była promotorem prac licencjackich. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale pogłębiając zakres swojej wiedzy i doskonaląc swoje umiejętności. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające szeroką wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z chorobami skóry oraz schorzeniami wenerycznymi. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Dermatologa

Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
online free course
download coolpad firmware
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00