fbpx

dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak

Specjalista dermatolog, wenerolog

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Magdalena Putra-Szczepaniak – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.

Doświadczony klinicysta, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku: Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla lekarzy. Pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Leczone choroby, problemy zdrowotne.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, chorób wenerologicznych, a także schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje badanie dermatoskopowe pozwalające ocenić znamiona barwnikowe.

Cennik:
— konsultacja dermatologa: 150zł
— konsultacja dermatologa (dzieci): 150zł
— konsultacja dermatologa w języku angielskim: 200zł
— konsultacja z dermatoskopią (badanie wszystkich znamion barwnikowych): 200zł

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,


Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, gdzie, poza odbywaniem kursu specjalizacyjnego, prowadzi zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2019 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Jest współautorką wielu prac naukowych. Wykładała dermatologię w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia we Wrocławiu, gdzie była promotorem prac licencjackich. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale pogłębiając zakres swojej wiedzy i doskonaląc swoje umiejętności. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające szeroką wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z chorobami skóry oraz schorzeniami wenerycznymi. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Dermatologa

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00