lek. Lucyna Benben

specjalista neurolog dziecięcy, pediatra

Możesz zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Lucyna Benben – ZnanyLekarz.pl

Specjalista neurologii dziecięcej związana z Pododdziałem Neurologii dla Dzieci WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczy w zjazdach naukowych dla neurologów dziecięcych oraz w szkoleniach dedykowanych pediatrom. Jest członkiem Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej. Zajmuje się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami neurologicznymi.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: problemy neurologiczne okresu noworodkowego, wcześniaków, niemowląt i dzieci do 18 roku życia. Omdlenia. Bóle głowy, migrena. Zawroty głowy. Opóźniony rozwój psychoruchowy. Dziecięce porażenie mózgowe. Diagnostyka i terapia padaczki, w tym lekoopornej.

Cennik:
– konsultacja neurologa dziecięcego: 250 zł
– konsultacja i badanie neurologiczne z wydaniem zaświadczeń (zoon, ppp, wwr, turnus rehabilitacyjny): 250 zł

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach znajdziesz tutaj: Poradnia neurologii dziecięcej


Choroby układu nerwowego u dzieci

W Premium Clinic oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu zaburzeń układu nerwowego u dzieci, konsultacji udzielają:

— specjalista neurolog dziecięcy dr n. med. Beata Jędrzejczyk-Góral

— specjalista neurolog dziecięcy lek. Maria Wojdyło

— specjalista neurolog dziecięcy lek. Lucyna Benben


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z zaburzeniami odżywiania. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (pediatra, neonatolog, endokrynolog dziecięcy, gastrolog dziecięcy, dietetyk dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Dowiedz się więcej: blog żyj zdrovo.

Tutaj znajdziesz informacje przygotowane dla Ciebie przez naszych specjalistów. To kompendium wiedzy o chorobach i metodach ich leczenia. Ciekawe, obszerne artykuły w wyczerpujący sposób zaspokoją każdą wiedzę i odpowiedzą na wątpliwości. Możemy dowiedzieć się ciekawych informacji nawet o schorzeniach, o jakich dotąd nie słyszeliśmy. Wybierz zagadnienie :
Czym jest autyzm?
Asymetria ułożeniowa u dziecka.
Co leczy endokrynolog dziecięcy?

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty