fbpx

lek. Krzysztof Domagała

specjalista kardiolog

Największe doświadczenie posiada w leczeniu pacjentów z chorobą niedokrwienną serca. W warunkach szpitalnych wykonuje zabiegi koronarografii i plastyki naczyń wieńcowych. Opiekuje się pacjentami po zabiegach kardiologicznych i kardiochirurgicznych, specjalizuje się w USG serca. Zajmuje się również profilaktyką chorób sercowo-naczyniowych związanych z miażdżycą i nadciśnieniem tętniczym.


Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– choroba niedokrwienna serca,
– niewydolność serca,
– nadciśnienie tętnicze,
– wady serca np. niedomykalność zastawek serca,
– zaburzenia rytmu serca,
– kwalifikacja do diagnostyki inwazyjnej (np. koronarografii, badania elekrofizjologicznego) i leczenia interwencyjnego (implantacja stymulatorów serca, ICD, CRT-D, ablacji zaburzeń rytmu).

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty: 71-728-08-08.
Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Krzysztof Domagała – ZnanyLekarz.pl

Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 150 zł
– kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 250zł
– badanie USG serca (ECHO): 130 zł
– badanie Holter EKG: 130 zł
– badanie Holter EKG do 72h: 250 zł
– badanie Holter RR 24h: 110 zł
Znajomość języków: angielski (cena konsultacji w języku angielskim 200 zł) oraz czeski,

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (2000-2006r). W latach 2004-1005 zdobywał doświadczenie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu w Brnie w ramach programu Sokrates/Erasmus. Staż podyplomowy odbył w Dolnośląskim Centrum Onkologii w latach 2006-2007. Od 2008 roku związany z Oddziałem Kardiologii Wojewódzkiego Szpitalu Specjalistycznym We Wrocławiu. Dyżuruje w oddziale kardiologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie. Od 2009 roku pracuje w poradniach kardiologicznych.
Umiejętności:

  • badanie USG serca
  • Holter RR/EKG, próby wysiłkowe
  • koronarografia/ plastyka naczyń wieńcowych
  • dobra znajomość języka angielskiego; podstawowa czeskiego i niemieckiego

Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Więcej informacji o wszystkich kardiologach w Premium Clinic, zakresie leczonych chorób znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


Krzysztof Domagała – ZnanyLekarz.pl

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00