fbpx

lek. Krzysztof Chmielak

specjalista neurochirurg

Asystent w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Do 2012 r. pracował w Klinice Neurochirurgii w Łodzi, gdzie w 2009r. ukończył studia lekarskie z wyróżnieniem. Jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurological Societies.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-716-24-84.

Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Krzysztof Chmielak – ZnanyLekarz.pl

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, kompleksowym leczeniem nowotworów ośrodkowego układu nerwowego zarówno dorosłych jak i dzieci oraz neuromodulacją i chirurgią nerwów obwodowych.
Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,
Ukończone szkoły: Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Cennik:
– konsultacja neurochirurga: 210zł
– konsultacja kompleksowa złożona: 260zł
– konsultacja neurochirurga pediatryczna: 300zł
– konsultacja neurochirurga w języku angielskim: 300zł


Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończył z wyróżenieniem w 2009r. Następnie po ukończonym stażu podyplomowym rozpoczął  karierę neurochirurgiczną w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych w Łodzi pod okiem Pana Prof.Andrzeja Radka, gdzie pracował w latach 2010-2012. Pracę kontynuował w Klinice Neurochirurgii we Wrocławiu, gdzie w 2017r. ukończył rezydenturę i uzyskał tytuł specjalisty neurochirurga.

W toku swojego kształcenia zawodowego szczególną uwagę przykładał do technik minimalnie inwazyjnych w neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa oraz do interwencyjnych technik przeciwbólowych. Swoje zainteresowania stale rozwija, aby terapia była nie tylko skuteczna, ale równocześnie minimalnie uciążliwa.

Ukończył liczne kursy i szkolenia zarówno w ośrodkach polskich jak i zagranicznych. Poza pracą typowo kliniczną realizuje się dydaktycznie i naukowo, od 2017r. jest zatrudniony na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na stanowisku asystenta w Klinice Neurochirurgii USK im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. 


W Premium Clinic konsultacji neurochirurgicznych udzielają również: dr n. med. Artur Weiser   dr n. med. Tomasz Szczepański

Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, wyposażeniu poradni znajdziesz tutaj: Por. Neurochirurgiczna


Krzysztof Chmielak – ZnanyLekarz.pl

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!
Zapytaj

* pola wymagane