fbpx

lek. Krzysztof Chmielak

specjalista neurochirurg

Asystent w Klinice Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Do 2012 r. pracował w Klinice Neurochirurgii w Łodzi, gdzie w 2009r. ukończył studia lekarskie z wyróżnieniem. Jest laureatem Stypendium Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce w roku akademickim 2008/2009. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa oraz European Association of Neurological Societies.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:
71-728-08-08.

Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Krzysztof Chmielak – ZnanyLekarz.pl

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, kompleksowym leczeniem nowotworów ośrodkowego układu nerwowego zarówno dorosłych jak i dzieci oraz neuromodulacją i chirurgią nerwów obwodowych.
Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,
Ukończone szkoły: Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Cennik:
– konsultacja neurochirurga: 200zł
– konsultacja neurochirurga w języku angielskim: 250zł
– kwalifikacja do leczenia operacyjnego: 200zł


Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończył z wyróżenieniem w 2009r. Następnie po ukończonym stażu podyplomowym rozpoczął  karierę neurochirurgiczną w Klinice Neurochirurgii i Chirurgii Nerwów Obwodowych w Łodzi pod okiem Pana Prof.Andrzeja Radka, gdzie pracował w latach 2010-2012. Pracę kontynuował w Klinice Neurochirurgii we Wrocławiu, gdzie w 2017r. ukończył rezydenturę i uzyskał tytuł specjalisty neurochirurga.

W toku swojego kształcenia zawodowego szczególną uwagę przykładał do technik minimalnie inwazyjnych w neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa oraz do interwencyjnych technik przeciwbólowych. Swoje zainteresowania stale rozwija, aby terapia była nie tylko skuteczna, ale równocześnie minimalnie uciążliwa.

Ukończył liczne kursy i szkolenia zarówno w ośrodkach polskich jak i zagranicznych. Poza pracą typowo kliniczną realizuje się dydaktycznie i naukowo, od 2017r. jest zatrudniony na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na stanowisku asystenta w Klinice Neurochirurgii USK im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. 


W Premium Clinic konsultacji neurochirurgicznych udzielają również: dr n. med. Artur Weiser   dr n. med. Tomasz Szczepański

Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, wyposażeniu poradni znajdziesz tutaj: Por. Neurochirurgiczna


Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course
download redmi firmware
Download WordPress Themes Free
udemy free download

Krzysztof Chmielak – ZnanyLekarz.pl

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00