fbpx

lek. Katarzyna Wielgos

specjalista gastroenterolog dziecięcy, pediatra

Starszy asystent w Oddziale Pediatrycznym WSS im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Od 2015 roku pracuje w Pracowni Endoskopowej, gdzie wykonuje badania endoskopowe dzieciom i dorosłym. Zajmuje się szczególnie alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, diagnostyką endoskopową, chorobą refluksową. Ukończyła liczne kursy i szkolenia (m.in.w tematyce pediatrii, gastroenterologii dziecięcej, hepatologii, żywienia klinicznego, endoskopii).

Leczone choroby, problemy zdrowotne: wymioty, bóle brzucha, zaparcia, biegunka, choroba wrzodowa, refluks żołądkowo-przełykowy, kamica żółciowa, alergia pokarmowa, nietolerancje pokarmowe, celiakia, zaburzenia czynnościowe, zespół jelita drażliwego, nieswoiste zapalenie jelit.

Cennik:
– konsultacja gastrologa dziecięcego: 160zł
– konsultacja ogólnopediatryczna: 160zł
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty: 71-728-08-08.
Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :
Katarzyna Wielgos – ZnanyLekarz.pl

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Przez 10 lat zdobywała doświadczenie pediatryczne i gastroenterologiczne w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im.J. Gromkowskiego na oddziałach pediatrycznych. Obecnie starszy asystent w Oddziale Pediatrycznym. Ukończyła liczne kursy i szkolenia (m.in.w tematyce pediatrii, gastroenterologii dziecięcej, hepatologii, żywienia klinicznego, endoskopii). Od 2015 roku pracuje w Pracowni Endoskopowej WSS im. J. Gromkowskiego, gdzie wykonuje badania endoskopowe dzieciom i dorosłym. Ponadto odbyła staż specjalizacyjny w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, gdzie pracowała na Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii, a także w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
Ukończone szkoły: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydział Lekarski,
Publikacje:
— „Zakażenie prątkiem niegruźliczym u 17-letniej dziewczynki z anoreksją”Pediatria Polska, 1/2015
— „Specyfika zakażeń rotawirusowych” Monografia „Dziecko – Jego Zdrowie i Środowisko” 2018r.
Odbyte staże:
— Staż specjalizacyjny w dziedzinie pediatrii w Oddziale Pediatrii, Alergologii i Pulmonologii Dziecięcej WSS im. J.Gromkowskiego we Wrocławiu 2009-2014
— Staż specjalizacyjny w dziedzinie gastroenterologii dziecięcej w latach 2015-2018 (w IP-CZD w Warszawie w Oddziale Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii oraz w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia)


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom pediatrycznym. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog dziecięcy, endokrynolog dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download mobile firmware
Download WordPress Themes Free
free download udemy course

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00