fbpx

mgr Katarzyna Krawczyk

psycholog, psychoterapeuta

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:
Psycholog (absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, specjalność kliniczna) i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji. Na co dzień związana ze Szpitalem im. T. Marciniaka przy ulicy Fieldorfa we Wrocławiu, gdzie zatrudniona jest na stanowisku neuropsychologa klinicznego.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
Pani magister zajmuje się psychologią kliniczną, psychoonkologią i neuropsychologią. Pracuje z osobami zmagającymi się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi – szczególnie zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju oraz osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów

Cennik:
Konsultacja psychologiczna – 150 zł
Psychoterapia indywidualna, dorosłych, dzieci i młodzieży – 150 zł
Psychoterapia par – 220 zł
Diagnoza psychologiczna/neuropsychologiczna – 220 zł

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Psycholog (absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, specjalność kliniczna) i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie procesu certyfikacji (Uniwersytet Humanistycznospołeczny – Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej) oraz członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) należącego do European Associoation for Behavioural and Cognityve Therapies (EABCT). Ukończyła studia podyplomowe: Praktyczna Diagnoza Psychologiczna oraz odbyła szkolenia z zakresu Interwencji Kryzysowej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii uzależnień behawioralnych oraz Terapii Schematu. Stara się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby jej praca była jak najbardziej efektywna. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. W pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach związanych z psychologią kliniczną, psychoonkologią i neuropsychologią. Jako psycholog i psychoterapeuta pracuje z osobami zmagającymi się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi – szczególnie zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami nastroju oraz osobami doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów. Poza psychoterapią poznawczo-behawioralną interesuje się także innymi paradygmatami, między innymi Terapią Schematu Younga stosowaną w leczeniu zaburzeń osobowości oraz neuropsychologią.

Ukończone szkoły: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu, specjalność kliniczna

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane