lek. Katarzyna Basałaj

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, ultrasonografistka

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez serwis ZnanyLekarz:
Katarzyna Basałaj – ZnanyLekarz.pl

Wybitna specjalistka w dziedzinie radiologii z dużym doświadczeniem w diagnostyce badaniach USG. Specjalizuje się w szczególności w USG jamy brzusznej, układu moczowego. Ma na swoim koncie setki wykonanych badań USG. Jej głębokie zrozumienie anatomii jamy brzusznej oraz biegłe opanowanie najnowocześniejszych technologii USG sprawiają, że pacjenci mogą być pewni, że otrzymają najwyższej jakości diagnozę. Wykonuje badania USG u osób dorosłych oraz dzieci dzieci w każdym wieku, od urodzenia.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, prowadzona diagnostyka:
— diagnostyka bólu brzucha, narządów jamy brzusznej (wątroby i dróg żółciowych, trzustki),
— diagnostyka obrazowa USG chorób szyi, w tym tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych,
— zaawansowana diagnostyka USG.

Wykonywane badania USG:
— USG jamy brzusznej (brzuch, układ moczowy i miednica mała),
— USG szyi, USG tarczycy, USG ślinianek,
— USG tkanek miękkich,
— USG węzłów chłonnych (szyjnych, pachowych lub pachwinowych),
— USG jąder.

Konsultacje obcojęzyczne: badania odbywają się wyłącznie w języku polskim.

Zapraszamy również do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Szczególne zainteresowania Pani Doktor to diagnostyka chorób jamy brzusznej, układu moczowego dorosłych oraz dzieci. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu ultrasonografii.

Ultrasonografia musi być precyzyjna! Jakość badania, jego szczegółowość, zależy również od aparatu na jakim jest wykonywane. Wybierz zaawansowane ultrasonografy dysponujące funkcjami opartymi na algorymach AI. Więcej informacji o naszych urządzeniach USG znajdziesz tutaj : ultrasonografy


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.


Poznaj zespół specjalistów wykonujących badania USG w premium clinic :

lek. Donata Kuśmierz
dr n. med. Katarzyna Dubińska
lek. Aleksandra Mundyk

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty