fbpx

lek. Ewa Kruszyńska

specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Kardiolog – od kilkunastu lat związana z Oddziałem Kardiologicznym z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego WSS im. T. Marciniaka ul. Fieldorfa 2 we Wrocławiu. Doświadczona echokardiografistka (wykonuje badania echokardiograficzne przezklatkowe i przezprzełykowe). Posiada również duże doświadczenie w wykonywaniu USG tętnic szyjnych i kręgowych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
Zaburzenia rytmu serca. Migotanie przedsionków. Nadciśnienie tętnicze. Choroba niedokrwienna serca. Zawał serca. Niewydolność serca. Wady serca i kwalifikacja do operacji. Kwalifikacja kardiologiczna do zabiegu operacyjnego pozasercowego.

Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 200 zł
– kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 300zł
– badanie USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych: 170 zł
– badanie Holter EKG 1 dniowy: 190 zł
– badanie Holter EKG 3-dniowy: 380 zł
– badanie Holter RR 1-dniowyh: 160 zł

UWAGA! Konsultacje odbywają się w placówce partnerskiej OVO MEDICAL położonej w lokalu nr 6. Centra Medyczne Premium Clinic i OVO Medical są zlokalizowane na III piętrze budynku OVO przy ul. Podwale 83.

Konsultuje pacjentów wyłącznie w języku polskim.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-738-75-77.

Rejestracja wizyt online odbywa się przez serwis ZnanyLekarz.pl :Ewa Kruszyńska – ZnanyLekarz.pl

Więcej informacji o zakresie leczonych chorób, konsultujących specjalistach, wyposażeniu gabinetu znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne


Dlaczego wybrać Premium Clinic i placówki partnerskie?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane