dr n. med. Ewa Frączak

specjalista chorób wewnętrznych, hematolog

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Doświadczony klinicysta, od 12 lat pracownik Kliniki Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku we Wrocławiu. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, współautorka wielu publikacji i doniesień naukowych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
— niedokrwistość,
— małopłytkowość,
— zaburzenia ilościowe krwinek białych,
— nowotwory krwi (białaczki, chłoniaki),
— diagnostyka i leczenie zaburzeń krzepnięcia.

Cennik:
— konsultacja hematologiczna: 200 zł

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski.

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody możliwa jest telekonsultacja w formie rozmowy telefonicznej. Telekonsultacja to:
— porada lekarska bez wychodzenia z domu lub biura,
— porada w wygodnym dla Ciebie terminie,
— oszczędność czasu,
— zmniejszenie ryzyka kontaktu z innymi.Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń: 71-716-24-84.

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz hematologii. Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2007 roku pracownik Kliniki Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku w Samodzielnym, Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu, gdzie zajmuje się leczeniem białaczek i chłoniaków, a także przeprowadza zabiegi transplantacji komórek macierzystych.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane