lek. Damian Błaszczyk

specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Możesz również zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Damian Błaszczyk – ZnanyLekarz.pl

Specjalista, chirurg mający bardzo duże doświadczenie w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, wykonał ponad 400 operacji endoprotezoplastyk (stawów kolanowych i biodrowych). Zajmuje się też leczeniem choroby zwyrodnieniowej przy użyciu metod rekonstrukcji chrząstki. Leczy pacjentów po urazach narządu ruchu, Wykonuje operacje po urazach kończyn przy użyciu różnych metod – zespolenia płytkowe, gwoździe śródszpikowe, rekonstrukcje więzadeł.
Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu, od 2001r związany z Oddziałem Ortopedycznym, Koordynator Ortopedii w latach 2012-2015r. Ponadto w okresie 2009-2012 zdobywał doświadczenie w Poradni Leczenia Osteoporozy.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– urazy kończyn, zwichnięcia, złamania, stany pourazowe,
– skręcie stawu, kontuzje sportowe, łokieć tenisisty,
– zwyrodnienia, ból staw biodrowego, ból barku,
– osteoporoza,
– paluch koślawy,
– choroby kręgosłupa, dyskopatie,
– wady postawy, płaskostopie,

Konsultacje:
– Cena konsultacji ortopedy.
– Cena konsultacji z USG.
– Cena blokady/iniekcji.
Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG układu mięśniowo-szkieletowego .

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz inne badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny). Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty