fbpx

dr n. med. Beata Jędrzejczyk–Góral

specjalista neurologii dziecięcej, pediatra, epileptolog

Specjalista neurologii dziecięcej z ponad 20-letnim doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii dziecięcej i epileptologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych. Szczególnie zainteresowana problematyką leczenia padaczek w tym lekoopornych, neurologii noworodka i niemowlęcia, diagnostyką zaburzeń napadowych. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych.


Rejestracja wizyt odbywa się wyłącznie telefonicznie w godzinach 10:00 – 20:00, tel. 71-728-08-08.


 

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
Problemy neurologiczne okresu noworodkowego, wcześniaków, niemowląt i dzieci do 18 roku życia oraz diagnostyka i terapia padaczki.
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Ukończone szkoły: Akademia Medyczna we Wrocławiu 1989 roku
Cennik:
– konsultacja neurologa dziecięcego: 160zł
– konsultacja neurologa dziecięcego z USG przezciemiączkowym: 220zł
– konsultacja epileptologiczna: 180zł

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizacja z pediatrii uzyskana w 1993 roku, z neurologii dziecięcej w 1997 roku. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2000 roku.
W 2004 zdobyła certyfikat z zakresu elektroencefalografii EEG – nadawany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej a w 2017 roku z epileptologii przez Polskie Towarzystwo Epileptologii.
Od ponad 20 lat opisuje EEG noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Epileptologii. Członek Europejskiego Towarzystwa Epileptologii.
Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych (certyfikat GCP).

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00