fbpx

dr n. med. Beata Jędrzejczyk–Góral

specjalista neurologii dziecięcej, pediatra, epileptolog

Specjalista neurologii dziecięcej z ponad 20-letnim doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii dziecięcej i epileptologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych. Szczególnie zainteresowana problematyką leczenia padaczek w tym lekoopornych, neurologii noworodka i niemowlęcia, diagnostyką zaburzeń napadowych. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych.


Rejestracja wizyt odbywa się wyłącznie telefonicznie w godzinach 10:00 – 20:00, tel. 71-728-08-08.


 

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody: Problemy neurologiczne okresu noworodkowego, wcześniaków, niemowląt i dzieci do 18 roku życia oraz diagnostyka i terapia padaczki.
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Cennik:
– konsultacja neurologa dziecięcego: 180 zł
– konsultacja neurologa dziecięcego z USG przezciemiączkowym: 230 zł
– konsultacja epileptologiczna: 180 zł

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizacja z pediatrii uzyskana w 1993 roku, z neurologii dziecięcej w 1997 roku. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2000 roku.
W 2004 zdobyła certyfikat z zakresu elektroencefalografii EEG – nadawany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej a w 2017 roku z epileptologii przez Polskie Towarzystwo Epileptologii.
Od ponad 20 lat opisuje EEG noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Epileptologii. Członek Europejskiego Towarzystwa Epileptologii.
Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych (certyfikat GCP).


Choroby układu nerwowego u dzieci

W Premium Clinic oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu zaburzeń układu nerwowego u dzieci, konsultacji udzielają:

Specjalista neurolog dziecięcy, epileptolog dr n. med. Beata Jędrzejczyk-Góral

Specjalista neurolog dziecięcy lek. Maria Wojdyło

Psycholog kliniczny mgr Katarzyna Krawczyk


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z zaburzeniami odżywiania. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (pediatra, neonatolog, endokrynolog dziecięcy, gastrolog dziecięcy, dietetyk dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
udemy course download free
download mobile firmware
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00