fbpx

dr n. med. Beata Jędrzejczyk–Góral

specjalista neurologii dziecięcej, pediatra, epileptolog

Specjalista neurologii dziecięcej z ponad 20-letnim doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie neurologii dziecięcej i epileptologii, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach krajowych i zagranicznych. Szczególnie zainteresowana problematyką leczenia padaczek w tym lekoopornych, neurologii noworodka i niemowlęcia, diagnostyką zaburzeń napadowych. Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych.


Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty: 71-716-24-84.


 

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody: Problemy neurologiczne okresu noworodkowego, wcześniaków, niemowląt i dzieci do 18 roku życia oraz diagnostyka i terapia padaczki.
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Cennik:
– konsultacja neurologa dziecięcego: 180 zł
– konsultacja neurologa dziecięcego z USG przezciemiączkowym: 230 zł
– konsultacja epileptologiczna: 180 zł

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalizacja z pediatrii uzyskana w 1993 roku, z neurologii dziecięcej w 1997 roku. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2000 roku.
W 2004 zdobyła certyfikat z zakresu elektroencefalografii EEG – nadawany przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej a w 2017 roku z epileptologii przez Polskie Towarzystwo Epileptologii.
Od ponad 20 lat opisuje EEG noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych.
Członek Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, Polskiego Towarzystwa Epileptologii. Członek Europejskiego Towarzystwa Epileptologii.
Badacz w badaniach klinicznych nowych leków przeciwpadaczkowych (certyfikat GCP).


Choroby układu nerwowego u dzieci

W Premium Clinic oferujemy kompleksową opiekę w leczeniu zaburzeń układu nerwowego u dzieci, konsultacji udzielają:

— specjalista neurolog dziecięcy dr n. med. Beata Jędrzejczyk-Góral

— specjalista neurolog dziecięcy lek. Maria Wojdyło

— specjalista neurolog dziecięcy lek. Lucyna Benben

— specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży lek. Magdalena Koterwa-Kniaź

— psycholog kliniczny mgr Katarzyna Krawczyk


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z zaburzeniami odżywiania. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (pediatra, neonatolog, endokrynolog dziecięcy, gastrolog dziecięcy, dietetyk dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00 | Sobota: 9:00-13:00 | Niedziela: nieczynne
Zapytaj

* pola wymagane