fbpx

lek. Bartosz Kapturkiewicz

specjalista chirurg, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej

Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii, jest członkiem zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów głównie w zakresie przewodu pokarmowego. Jedna z niewielu osób w Polsce, wykonująca operację TaTME czyli procedurę pozwalającą zachować funkcję zwieraczy u pacjentów z nisko położonymi guzami odbytnicy.

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:
71-728-08-08.

Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Bartosz Kapturkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
diagnostyka, leczenie chorób nowotworowych (nowotwory jelita grubego i odbytnicy, nowotwory górnego odcinka przewody pokarmowego, nowotwory i guzy piersi, nowotwory i guzy tarczycy, nowotwory oraz zmiany skórne, znamiona barwnikowe, guzy tkanek miękkich), kontrola i opieka pooperacyjna, laparoskopowe leczenie onkologiczne
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,
Ukończone szkoły: Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu,
Cennik:
— Konsultacja chirurga onkologa: 150 zł
— Konsultacja chirurga onkologa z badaniem anoskopowym/rektoskopowym: 150 zł


Zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej skóry

Cennik :
— Konsultacja specjalistyczna z kwalifikacją do zabiegu: 150 zł
— Usunięcie znamienia barwnikowego do 10mm z badaniem his-pat: od 200 zł
— Usunięcie znamienia barwnikowego powyżej 10mm z badaniem his-pat: od 400 zł
— Usunięcie guzka skórnego: od 200 zł
— Usunięcie kaszaka skóry: od 150 zł
— Wizyta kontrolna po zabiegu z usunięciem szwów, konsultacja wyniku his-pat: 1 zł

Informacje o zabiegach: Konsultacja jest konieczna przed zabiegiem. Podczas konsultacji z kwalifikacją ustalany jest zakres zabiegu i sposób wykonania. W każdym przypadku cena jest ustalana przed zabiegiem i musi być zaakceptowana przez pacjenta. Na zabieg składa się: wykonanie zabiegu ze znieczuleniem miejscowym w asyście pielęgniarskiej, wykonanie badania histopatologicznego, wizyta kontrolna z usunięciem szwów, konsultacja wyniku badania hist-pat. W sytuacjach szczególnych możliwe są kontrolne wizyty jeśli tego wymaga sytuacja kliniczna (najczęściej bez dodatkowych kosztów). W szczególnych przypadkach przy indywidualnym ustalaniu programu leczenia cena zabiegu może odbiegać od powyższych. W większości przypadków o prawidłowym przebiegu pooperacyjnym nie przewiduje się dodatkowych kosztów.


Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Studia ukończył w 2006 roku. Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii. Członek zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej. W swojej pracy kładzie duży nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, jest aktywnym członkiem m.in. takich towarzystw jak PTChO (Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej), PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne), ESSO (The European Society of Surgical Oncology), POLSPEN (Polish Society for Parenteral, Enteral Nutrition and Metabolism), PTŻPiD (Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego). Zajmuje się diagnostyką, leczeniem chorób nowotworowych, głównie nowotworów przewodu pokarmowego oraz kontrolą i opieką pooperacyjną. Szczególnym zainteresowaniem i pasją doktora są operacje laparoskopowe. Dzięki licznym kursom zarówno w Polsce jak i zagranicą jest obecnie jedną z niewielu osób w naszym kraju wykonujących operację TaTME czyli procedurę pozwalającą zachować funkcję zwieraczy u pacjentów z nisko położonymi guzami odbytnicy.

Bartosz Kapturkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00