fbpx

lek. Bartosz Kapturkiewicz

specjalista chirurgii onkologicznej

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.

Możesz również zarezerwować wizytę już teraz przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Bartosz Kapturkiewicz – ZnanyLekarz.pl

Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii, jest członkiem zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem nowotworów głównie w zakresie przewodu pokarmowego. Jedna z niewielu osób w Polsce, wykonująca operację TaTME czyli procedurę pozwalającą zachować funkcję zwieraczy u pacjentów z nisko położonymi guzami odbytnicy.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
diagnostyka, leczenie chorób nowotworowych (nowotwory jelita grubego i odbytnicy, nowotwory górnego odcinka przewody pokarmowego, nowotwory i guzy piersi, nowotwory i guzy tarczycy, nowotwory oraz zmiany skórne, znamiona barwnikowe, guzy tkanek miękkich), kontrola i opieka pooperacyjna, laparoskopowe leczenie onkologiczne

Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,

Cennik:
— Konsultacja chirurga-onkologa: 180 zł


Zabiegi z zakresu chirurgii onkologicznej skóry

Cennik :
— Usunięcie znamienia barwnikowego do 10mm z badaniem his-pat: od 260 zł
— Usunięcie znamienia barwnikowego powyżej 10mm z badaniem his-pat: od 400 zł
— Usunięcie guzka skórnego: od 260 zł
— Usunięcie kaszaka skóry: od 260 zł
— Wizyta kontrolna po zabiegu z usunięciem szwów, konsultacja wyniku his-pat: 1 zł

Informacje o zabiegach: Konsultacja jest konieczna przed zabiegiem. Podczas konsultacji z kwalifikacją ustalany jest zakres zabiegu i sposób wykonania. W każdym przypadku cena jest ustalana przed zabiegiem i musi być zaakceptowana przez pacjenta. Na zabieg składa się: wykonanie zabiegu ze znieczuleniem miejscowym w asyście pielęgniarskiej, wykonanie badania histopatologicznego, wizyta kontrolna z usunięciem szwów, konsultacja wyniku badania hist-pat. W sytuacjach szczególnych możliwe są kontrolne wizyty jeśli tego wymaga sytuacja kliniczna (najczęściej bez dodatkowych kosztów). W szczególnych przypadkach przy indywidualnym ustalaniu programu leczenia cena zabiegu może odbiegać od powyższych. W większości przypadków o prawidłowym przebiegu pooperacyjnym nie przewiduje się dodatkowych kosztów.


Absolwent Wrocławskiej Akademii Medycznej. Studia ukończył w 2006 roku. Od początku pracy zawodowej związany z Dolnośląskim Centrum Onkologii. Członek zespołu I Oddziału Chirurgii Onkologicznej. W swojej pracy kładzie duży nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, jest aktywnym członkiem m.in. takich towarzystw jak PTChO (Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej), PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne), ESSO (The European Society of Surgical Oncology), POLSPEN (Polish Society for Parenteral, Enteral Nutrition and Metabolism), PTŻPiD (Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego i Dojelitowego). Zajmuje się diagnostyką, leczeniem chorób nowotworowych, głównie nowotworów przewodu pokarmowego oraz kontrolą i opieką pooperacyjną. Szczególnym zainteresowaniem i pasją doktora są operacje laparoskopowe. Dzięki licznym kursom zarówno w Polsce jak i zagranicą jest obecnie jedną z niewielu osób w naszym kraju wykonujących operację TaTME czyli procedurę pozwalającą zachować funkcję zwieraczy u pacjentów z nisko położonymi guzami odbytnicy.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: BartoszKapturkiewicz.pl


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby. Tel.: 71-728-08-08.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane