dr n. med. Artur Rycyk

specjalista gastroenterolog dziecięcy, pediatra

Możesz umówić się przez ZnanyLekarz.pl:
Artur Rycyk – ZnanyLekarz.pl

Specjalista pediatra oraz gastrolog dziecięcy zajmujący się zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego, alergiami na pokarmy oraz chorobami wątroby. Przez lata zdobywał doświadczenie w wielu renomowanych placówkach medycznych na terenie całej Polski. Jest znany ze swojego podejścia opartego na empatii i zrozumieniu.

Leczone choroby, problemy zdrowotne: Zespół jelita drażliwego (IBS), przewlekła biegunka zaparcie, choroba refluksowa żołądkowo-przełykowa, zapalenie żołądka, choroba trzewna, kamica pęcherzyka żółciowego, zapalenia wątroby, nietolerancje pokarmowe, alergia na pokarmy.

Konsultacje:
– konsultacja gastrologa dziecięcego.

Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski


Dr Artur Rycyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach odbył specjalizację z gastroenterologii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w
Ośrodku Badawczo-Rozwojowym we Wrocławiu.
Jest autorem, lub współautorem 11 prac naukowych opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych.
Otrzymał Nagrodę III stopnia Rektora UMB za osiągnięcia naukowe w 2021 r.

Dr Rycyk prowadzi diagnostykę i leczenie alergii pokarmowych u dzieci, które mogą powodować różnorodne i często trudne do zrozumienia objawy. Poprzez skrupulatne badania, wykorzystanie najnowocześniejszych technologii diagnostycznych i indywidualne podejście do każdego pacjenta, doktor promuje najskuteczniejszy plan leczenia. Właściwe rozpoznanie i leczenie alergii pokarmowych jest kluczowe dla zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka, a doktor Artur Rycyk jest zaangażowany w dostarczanie najwyższej jakości opieki dla jej młodych pacjentów. Stara się ponadto zawsze tłumaczyć skomplikowane kwestie medyczne w sposób zrozumiały dla małych pacjentów i ich rodziców.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom pediatrycznym. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog dziecięcy, endokrynolog dziecięcy).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Poznaj gastrologów dziecięcych konsultujących w Premium Clinic:

dr n. med. Agnieszka Borys-Iwanicka
lek. Katarzyna Wielgos
dr n. med. Artur Rycyk

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty