fbpx

lek. Anna Hulok

specjalista kardiolog

Doświadczony kardiolog wykonujący profesjonalne USG serca. Łączy pracę w Oddziale Kardiologii Szpitala im.Marciniaka z leczeniem ambulatoryjnym. Zdobyła duże doświadczenie i umiejętności w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego dzięki udziałom w licznych zjazdach, konferencjach, szkoleniach oraz kursach praktycznych. Wykonuje i interpretuje badania diagnostyczne, tj. Holter EKG, Holter RR.


Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– choroba niedokrwienna serca,
– nadciśnienie tętnicze,
– niewydolność serca,
– zaburzenia rytmu i przewodzenia,
– wady zastawkowe serca,
– zespół metaboliczny, zaburzenia lipidowe,
– kwalifikacja do diagnostyki inwazyjnej (np. koronarografii, badania elekrofizjologicznego) i leczenia interwencyjnego (implantacja stymulatorów serca, ICD, CRT-D, ablacji zaburzeń rytmu).
Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty: 71-728-08-08.
Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Anna Hulok – ZnanyLekarz.pl

Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 150 zł
– kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 250zł
– badanie USG serca (ECHO): 130 zł
– badanie Holter EKG: 150 zł
– badanie Holter EKG do 72h: 320 zł
– badanie Holter RR 24h: 140 zł
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski,

Dr Anna Hulok ukończyła studia na kierunku lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2006 r. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu kardiologii odbywała w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego (2008-2014). Tytuł specjalisty kardiologa uzyskała w 2015r. Od tego czasu pracowała w Klinice Kardiologii USK we Wrocławiu przy ul. Borowskiej na stanowisku starszego asystenta. Od września 2017r. zatrudniona jest w Oddziale Kardiologii Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego Im. Marciniaka we Wrocławiu przy ul. Fieldorfa. Od 2015 roku pracuje w poradniach kardiologicznych we Wrocławiu.
Jest członkiem Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Sekcji Echokardiografii, Wad zastawkowych Serca oraz Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach PTK, konferencjach echokardiograficznych, szkoleniach akredytacyjnych, poszerzając tym samym swoją wiedzę oraz zdobywając doświadczenie i kolejne umiejętności.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Więcej informacji o wszystkich kardiologach w Premium Clinic, zakresie leczonych chorób znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.


Anna Hulok – ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty | godziny otwarcia: pon.-pt. 9:00-20:00, sob. 9:00-14:00