lek. Aleksandra Mundyk

specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej, ultrasonografistka

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Specjalistka z dużym doświadczeniem w diagnostyce ultrasonograficznej. Wykonuje badania układu mięśniowo-stawowego, m. inn. USG stawu skokowego i innych stawów, USG więzadeł. Wykonuje badania USG u osób dorosłych oraz dzieci dzieci w każdym wieku, od urodzenia.

Leczone choroby, problemy zdrowotne, prowadzona diagnostyka:
— diagnostyka bólu brzucha, narządów jamy brzusznej (wątroby i dróg żółciowych, trzustki),
— diagnostyka chorób układu ruchu, obrazowanie ultrasonograficzne stawów (barkowego, kolanowego, łokciowego, stopy).
— diagnostyka obrazowa USG chorób szyi, w tym tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych,
— zaawansowana diagnostyka USG.

Wykonywane badania USG:
— USG tkanek miękkich,
— USG ortopedyczne (barku, ramienia, stawu łokciowego, przedramienia, nadgarstka, ręki, biodra, uda, stawu kolanowego, mięśni podudzia, mięśni łydki, stawu skokowego, stopy, ścięgna Achillesa),
— USG jamy brzusznej,
— USG szyi,
— USG tarczycy,
— USG ślinianek,
— USG węzłów chłonnych (szyjnych, pachowych lub pachwinowych),
— USG jąder,
— USG układu moczowego, miednicy małej.
Wykonuje badania USG u osób dorosłych oraz dzieci od 6 roku życia.

Konsultacje obcojęzyczne: badania odbywają się wyłącznie w języku polskim.

Zapraszamy również do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Specjalizację z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej uzyskała w 2011 roku. W trakcie specjalizacji odbyła liczne staże kierunkowe w wyspecjalizowanych placówkach medycznych. Uczestniczyła w licznych kursach z zakresu ultrasonografii m.in. układu mięśniowo-szkieletowego oraz narządów jamy brzusznej.


Więcej informacji o badaniach USG oraz o sposobie przygotowania się do badania znajdziesz tutaj : badanie USG


Ultrasonografia musi być precyzyjna! Jakość badania, jego szczegółowość, zależy również od aparatu na jakim jest wykonywane. Wybierz zaawansowane ultrasonografy dysponujące funkcjami opartymi na algorymach AI. Więcej informacji o naszych urządzeniach USG znajdziesz tutaj : ultrasonografy


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową opiekę pacjentom. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd. Parking podziemny oraz duży parking w pobliskiej Galerii Dominikańskiej pozwalają łatwo znaleźć miejsce parkingowe.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.


Poznaj zespół specjalistów wykonujących badania USG w premium clinic :

lek. Donata Kuśmierz
dr n. med. Katarzyna Dubińska
dr n. med. Małgorzata Neska-Matuszewska
lek. Aleksandra Mundyk

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty