dr n. med. Aleksandra Jawiarczyk-Przybłowska

specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog

Adiunkt Kliniki Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób przysadki, tarczycy, przytarczyc, zaburzeń miesiączkowania. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
&nbsp

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-716-24-84.

Rejestracja wizyt online odbywa się wyłącznie przez serwis ZnanyLekarz.pl :Aleksandra Jawiarczyk-Przybyłowska – ZnanyLekarz.pl

Leczone choroby, problemy zdrowotne, stosowane metody:
choroby przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, nadciśnienie wtórne, zaburzenia miesiączkowania
Znajomość języków (konsultacje obcokrajowców): angielski
Konsultacje:
— konsultacja endokrynologiczna.


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od lat związana z Kliniką Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się między innymi diagnostyką i leczeniem chorób przysadki, tarczycy, przytarczyc, nadnerczy, nadciśnienia wtórnego oraz zaburzeń miesiączkowania.
Autorka i współautorka wielu artykułów naukowych i rozdziałów w książkach z zakresu endokrynologii, także w czasopismach anglojęzycznych.
Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Regularnie poszerza i uaktualnia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Certyfikaty

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty