lek. Agnieszka Studniarek

Dermatolog, wenerolog w trakcie specjalizacji

Możesz łatwo zarezerwować wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Agnieszka Studniarek – ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Doświadczenie zdobywała w wielu placówkach zagranicznych: Warwick Hospital (Coventry, Wielka Brytania), Marienhausklinikum ( Saarlouise Niemcy) oraz Marienhausklinikum st.Joseph (Losheim am See, Niemcy) dzięki czemu płynnie komunikuje się w języku angielskim i niemieckim. W swojej pracy jako dermatolog stara się zachować podejście całościowe do pacjenta, poświęcając pacjentowi odpowiednią ilość czasu.

Leczone choroby, problemy zdrowotne.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, chorób wenerologicznych, a także schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje zabiegi usuwania zmian skórnych przy użyciu krioterapii oraz lasera.

Konsultacje:
— konsultacja dermatologa.
— konsultacja dermatologa (dzieci).
— konsultacja z dermatoskopią (badanie znamion barwnikowych).

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski, niemiecki.

Zapraszamy również do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Zabiegi kriochirurgii

Kriochirurgia jest metodą leczenia polegającą na miejscowym, kontrolowanym niszczeniu tkanek poprzez ich zamrażanie. Zastosowanie tej metody obejmuje leczenie: brodawek zwykłych tzw. kurzajek, brodawek płaskich oraz brodawek łojotokowych, włókniaków, zmian naczyniowych oraz zmian trądzikowych. Po zamrożeniu zniszczone tkanki ulegają samoistnemu oddzieleniu a następnie tkanka ulega prawidłowej odbudowie. Niektóre choroby wymają kilku sesji kriochirurgii.

Dr Agnieszka Studniarek wykonuje poniższe zabiegi:
— konsultacja z jednoczesnym zabiegiem kriochirurgii (np. włókniaki miękkie, brodawki łojotokowe): od 220 zł.

Zabiegi laserowego usuwania zmian skórnych

Chirurgia laserowa (chirurgia bez skalpela) – obejmuje zabiegi z użyciem lasera CO2, podczas których w prosty, szybki i bezpieczny sposób można usunąć niedoskonałości skóry. Zabieg jest jednorazowy, a efekty są natychmiastowe.
Więcej informacji na temat zabiegów z użyciem lasera CO2 znajdziesz TUTAJ.

Dr Agnieszka Studniarek wykonuje poniższe zabiegi:
— laserowe usunięcia zmiany.
— laserowe usunięcia kaszka.

Przed zabiegiem usunięcia zmiany konieczna jest konsultacja dermatologiczna z kwalifikacją do zabiegu, może ona wymagać wykonania badania dematoskopowego lub USG. O sposobie leczenia każdorazowo decyduje lekarz. Ostateczny koszt zabiegu jest określany podczas konsultacji dermatologa.


Dr Agnieszka Studniarek regularnie uczestniczy w konferencjach związanych z tematyką swojej specjalizacji. Zajmuje się leczeniem chorób skóry i przenoszonych drogą płciową, diagnostyką dermatoskopową znamion skórnych, wykonuje zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji i laseroterapii.

W wolnych chwilach chętnie uprawia sport, jeździ na rowerze i spędza czas z rodziną.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z chorobami skóry oraz schorzeniami wenerycznymi. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Poznaj naszych specjalistów z dziedziny dermatologii w Premium Clinic :

dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak
dr n. med. Julia Seniuta
lek. Anna Jagas
dr n. med. Agata Kozłowska
lek. Agnieszka Studniarek

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty