fbpx

dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan

lekarz chorób zakaźnych, pediatra

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Agnieszka Matkowska-Kocjan – ZnanyLekarz.pl

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-728-08-08.

Doświadczony klinicysta, pracuje w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w której między innymi współprowadzi poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych oraz pełni funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
— choroby wieku dziecięcego,
— choroby zakaźne,
— konsultacje specjalistyczne dotyczące szczepień ochronnych (szczepienia pacjentów z chorobami przewlekłymi, indywidualne kalendarze szczepień u pacjentów z opóźnieniami w realizacji szczepień, konsultacje pacjentów po niepożądanych odczynach poszczepiennych itd.)
— medycyna podróży – profilaktyka zakażeń przed podróżą do krajów tropikalnych,

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Cennik:
– konsultacja pediatryczna spec. chorób zakaźnych: 160 zł,
– konsultacja pediatryczna: 140 zł,
– konsultacja spec. w sprawie szczepień – indywidualny kalendarz szczepień: 160 zł,

Cennik Centrum Medycyny Podróży:
– konsultacja z ustaleniem profilaktyki, kwalifikacją do szczepienia: 160 zł
– kwalifikacja do szczepienia: 80 zł
– konsultacja rodzinna: Konsultacja z ustaleniem profilaktyki, kwalifikacja do szczepienia (2 osoby dorosłe): 300zł, dodatkowo kwalifikacja każdego dziecka: 80zł


Więcej informacji o szczepieniach przed podróżą zagraniczną znajdziesz tutaj : Centrum Medycyny Podróży


Dr Agnieszka Matkowska-Kocjan jest specjalistką z dużym doświadczaniem w leczeniu ambulatoryjnym i szpitalnym. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu (2005-2010), obroniła pracę doktorską w dziedzinie hematologii dziecięcej. Pracuje w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest zastępcą Redaktora Naczelnego czasopisma „Medycyna Praktyczna – Szczepienia”, pełni funkcję wiceprzewodniczącej dolnośląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, a także jest członkinią Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego i Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Autorka ponad 60 publikacji polsko- i angielskojęzycznych z zakresu pediatrii, chorób zakaźnych, wakcynologii i medycyny podróży.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę . Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free download udemy course
download lava firmware
Download Premium WordPress Themes Free
udemy paid course free download

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty, 3 piętro | godziny otwarcia: 10:00-20:00