dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan

specjalistka chorób zakaźnych, pediatra

Zarezerwuj teraz wizytę przez serwis ZnanyLekarz.pl:

Agnieszka Matkowska-Kocjan – ZnanyLekarz.pl

Doświadczony klinicysta, pracuje w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, w której między innymi współprowadzi poradnię konsultacyjną ds. szczepień ochronnych oraz pełni funkcję adiunkta dydaktycznego do spraw studentów anglojęzycznych.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
— choroby wieku dziecięcego,
— choroby zakaźne,
— konsultacje specjalistyczne dotyczące szczepień ochronnych (szczepienia pacjentów z chorobami przewlekłymi, indywidualne kalendarze szczepień u pacjentów z opóźnieniami w realizacji szczepień, konsultacje pacjentów po niepożądanych odczynach poszczepiennych itd.)
— medycyna podróży – profilaktyka zakażeń przed podróżą do krajów tropikalnych,

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Konsultacje:
– konsultacja spec. chorób zakaźnych.
– konsultacja pediatryczna.
– konsultacja pediatryczna – kwalifikacja do szczepienia.
– konsultacja spec. w sprawie szczepień – indywidualny kalendarz szczepień.

Konsultacje w Centrum Medycyny Podróży:
– konsultacja z ustaleniem profilaktyki, kwalifikacją do szczepienia.

Rezerwacja telefoniczna wizyt: 71-716-24-84

Więcej informacji o szczepieniach przed podróżą zagraniczną : Centrum Medycyny Podróży


Więcej informacji o szczepieniach profilaktycznych obowiązkowych i zalecanych : Szczepienia Profilaktyczne


Dr Agnieszka Matkowska-Kocjan jest specjalistką z dużym doświadczaniem w leczeniu ambulatoryjnym i szpitalnym. Po ukończeniu studiów doktoranckich w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu (2005-2010), obroniła pracę doktorską w dziedzinie hematologii dziecięcej. Pracuje w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jest zastępcą Redaktora Naczelnego czasopisma „Medycyna Praktyczna – Szczepienia”, pełni funkcję wiceprzewodniczącej dolnośląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, a także jest członkinią Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego i Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Autorka ponad 60 publikacji polsko- i angielskojęzycznych z zakresu pediatrii, chorób zakaźnych, wakcynologii i medycyny podróży.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Specjaliści Premium Clinic zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Poznaj specjalistów konsultujących w Centrum Medycyny Podróży

lek. Marcin Czerwony
lek. Patrycja Markiewicz
dr n. med. Anna Szymanek-Pasternak
dr. n. med. Karolina Rostkowska-Białas
dr n. med. Agnieszka Matkowska-Kocjan

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty