lek. Agata Kozłowska

Dermatolog, wenerolog w trakcie specjalizacji

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz dwuletniego kursu z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Odbyła liczne kursy i szkolenia m.in. z zakresu dermatoskopii, trichoskopii, kriochirurgii, technik elektrochirurgicznych, dermatochirurgii, laseroterapii i zastosowania osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej.

Leczone choroby, problemy zdrowotne.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, chorób wenerologicznych, a także schorzeń włosów i paznokci. Wykonuje badanie dermatoskopowe pozwalające ocenić znamiona barwnikowe.

Cennik:
— konsultacja dermatologa: 180zł
— konsultacja dermatologa (dzieci): 180zł
— konsultacja dermatologa w języku angielskim: 200zł
— konsultacja z dermatoskopią (badanie wszystkich znamion barwnikowych): 200zł

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

W przypadku problemów zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyt: 71-716-24-84. Recepcjonistka pomoże znaleźć dogodny termin oraz przygotować się do wizyty.


Zabiegi kriochirurgii

Kriochirurgia (od greckiego kry´os – zimno, lód) jest metodą leczenia polegającą na miejscowym, kontrolowanym niszczeniu tkanek poprzez ich zamrażanie. Kriochirurgia to złoty standard w dermatologii. Zastosowanie tej metody obejmuje leczenie: brodawek zwykłych tzw. kurzajek, brodawek płaskich oraz brodawek łojotokowych, włókniaków, zmian naczyniowych oraz zmian trądzikowych. Po zamrożeniu zniszczone tkanki ulegają samoistnemu oddzieleniu a następnie tkanka ulega prawidłowej odbudowie. Niektóre choroby wymają kilku sesji kriochirurgii. Powstała blizna jest elastyczna, bezkolagenowa.

Dr Kozłowska wykonuje poniższe zabiegi:
— konsultacja z jednoczesnym zabiegiem kriochirurgii do 3 zmian: 200zł, każda kolejna zmiana 30zł.

— zabieg kriochirurgii do 3 zmian: 150zł, każda kolejna zmiana 30zł.

— zabiegi krioterapii estetycznej (w tym włókniaki miękkie, brodawki łojotokowe):
– do 3 zmian: 150zł
– 4-6 zmian: 240zł
– 7-10 zmian: 300zł

O sposobie leczenia każdorazowo decyduje lekarz. Decyzja jest podejmowana na podstawie osobistego badania i oceny zaawansowania schorzenia.


Dr Agata Kozłowska regularnie uczestniczy w konferencjach związanych z tematyką swojej specjalizacji. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Zajmuje się leczeniem chorób skóry i przenoszonych drogą płciową, diagnostyką dermatoskopową znamion skórnych, wykonuje zabiegi z zakresu kriochirurgii, elektrokoagulacji i laseroterapii.


Dlaczego wybrać Premium Clinic?

1. Nasi specjaliści zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom z chorobami skóry oraz schorzeniami wenerycznymi. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog, chirurg onkolog).

3. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

4. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.

Poznaj również innych specjalistów dermatologii w Premium Clinic.

dr n. med. Magdalena Putra-Szczepaniak
dr n. med. Julia Seniuta
lek. Anna Jagas

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane