fbpx

dr hab. n. med. Adrian Doroszko, prof. nadzw. UMW

kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Możesz teraz łatwo zarezerwować wizytę przez nasz serwis:

Doświadczony klinicysta, kardiolog, ultrasonografista. Pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia tętniczego Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu na stanowisku profesora nadzwyczajnego.

Leczone choroby, problemy zdrowotne:
– zaburzenia rytmu serca,
– choroba niedokrwienna serca (w tym po przebytym zawale serca, plastyce wieńcowej oraz operacji by-passów),
– nadciśnienie tętnicze (w tym nadciśnienie oporne na leki hipotensyjne),
– wady zastawek serca (zwężenia i niedomykalności zastawek),
– niewydolność serca (zarówno niedokrwienna jak i pozapalna).

Cennik:
– konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG: 250 zł
– kompleksowa konsultacja kardiologa ze spoczynkowym EKG i USG serca: 350zł
– badanie Holter EKG 1-dniowy: 190 zł
– badanie Holter EKG 3-dniowy: 380 zł
– badanie Holter RR: 160 zł

UWAGA! Konsultacje odbywają się w placówce partnerskiej OVO MEDICAL położonej w lokalu nr 6. Centra Medyczne Premium Clinic i OVO Medical są zlokalizowane na III piętrze budynku OVO przy ul. Podwale 83.

Znajomość języków (konsultacje obcojęzyczna, dokumentacja wydawana w j.polskim): angielski,

Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji wizyty:

71-738-75-77.


Dlaczego wybrać Premium Clinic i placówki partnerskie?

1. Specjaliści kardiologii zapewniają kompleksową ambulatoryjną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Rejestrując się telefonicznie uzyskasz pomoc przy wyborze specjalisty z największym doświadczeniem w leczeniu konkretnej choroby.

2. Na miejscu w Centrum Medycznym wykonasz większość badań diagnostycznych w tym profesjonalne USG serca (ECHO), również w opcji 3D.

3. Jesteśmy wieloprofilowym Centrum, co umożliwia konsultację skomplikowanych problemów medycznych z innymi specjalistami (neurolog, nefrolog, endokrynolog).

4. Opieka recepcjonistki pozwoli z łatwością przygotować się do wizyty w Centrum Medycznym oraz bezproblemowo odbyć wizytę u specjalisty. Recepcjonistki służą pomocą w kolejnych etapach i realizacji dalszych zaleceń lekarskich, w tym umawiania diagnostyki poza Centrum Medycznym.

5. Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta, tuż przy Placu Dominikańskim, co ułatwia dojazd pacjentom z całego Wrocławia jak również okolic.


Więcej informacji o wszystkich kardiologach w Premium Clinic, zakresie leczonych chorób znajdziesz tutaj: Konsultacje Kardiologiczne

Na pierwszą wizytę proszę zabrać całą dokumentację medyczną związaną nie tylko z dolegliwościami kardiologicznymi. Proszę zabrać wcześniejsze wyniki laboratoryjne, wykonane zdjęcia RTG oraz innych badania. Odpowiednie przygotowanie do wizyty pozwala na postawienie rozpoznania oraz przygotowania procesu leczenia już podczas pierwszej wizyty.

LOKALIZACJA

Podwale 82 | Wrocław | wejście OVO Apartamenty
Zapytaj

    * pola wymagane